Arama sonuçları

1. inciveakif

Karakalem Geometrik Şekillerin Çizimi

Değerli paylaşımınız için teşekkürler. Çizgilerin gücü beni her zaman büyülemiştir. Zira, etrafımızdaki her şey bir çizgiler bütünü. Beyin sonsuz derecede hassas ölçümlerle bu çizgileri değerlendirir. Bize ise kalan duygu ve yorumlardır. Etkileniriz ya da etkilenmeyiz. Heyecanlanırız veya hiç...
  2. inciveakif

Düşüncenin kağıda aktarımı (eleştiriye açık )

Fotoğrafcının duruşu ve ve çizgileri değiştirelebilir belki. Çok dik bir duruş ve baş bölgesi biraz itici olmuş. Genel olarak iyi bence. Çalışmalarınızda başarılar.
  3. inciveakif

...Bıdı Bıdı...

Bilmiyorum, acaba insanlardan çok şey mi bekliyorum. Kendimde dahil, ilerlemeliyiz hani. Güzel olan ne varsa. Çizimlerde olabilir, düşüncelerde olabilir. Konuşmalarda olabilir. Ben böyle düşünüyorum, çünkü insana hep güzel olanı yakıştırıyorum. Dünyamın bazı köşelerinde süreci geriye sarmak...
  4. inciveakif

Beyin Karakalem Çizim

Emeğine sağlık. Siz kalemi bırakmayın yeter ki biz beğeniriz.
  5. inciveakif

Ciddi Anlamda İlk Karakalem Çizimler (uzuv denemeleri)

3 d çalışmalarınızın da devamını bekliyoruz. Başarılarınız hız kesmesin inşaallah.
  6. inciveakif

Daha çok amatörüm

Başın etrafına yerleştirilen nesnenin şekli düzeltilebilir. Burun üzerindeki yıldız ile bakışlar birbirine zıt gitmiş. Onun dışında başarılı bir çalışma.
  7. inciveakif

Okul Logosu İçin Fikir Talebi

İlk logo daha güzel duruyor.
  8. inciveakif

Demirel Su Yalıtım Çözümleri. ( İlk Deneme )

İnşaallah ileride güzel çalışmalar yaparsınız. Bu çalışmanız için herhangi bir yorum yapmayacağım. Sadece şunu belirtmek istiyorum. Biz ve beynimiz farklıyızdır. Beyin için çizgilerin şekli ve gücü aynı zamanda renklerin uyumu ve güzü de çok önemlidir. Işık, renk ve çizgiler hakkında geniş bir...
  9. inciveakif

Bir kaç çalışmam

Yağlı boya ve kara kalem çalışmalarımdan bazıları. Yağlı boya artık yapamıyorum şartlar uygun değil. Karakalem çalışmalarımı ilerletmek istiyorum. Aranızda olmak güzel.Teşekkür ederim.
  10. inciveakif

Bir kaç çalışmam

11. inciveakif

karakalem manzara çalışmam-3

Güzel çalışma. Özellikle tahta arabaya bayıldım.
  12. inciveakif

karakalem manzara çalışmam

Emeğinize sağlık. Çok güzel. Çam ağaçlarına ve çatıya biraz daha canlılık kazandırılabilirdi. İyi çalışmalar.
  13. inciveakif

3 Boyutlu yaptığım bir karakalem çalışması

Bazıları deniz kenarı bir saraya servet yatırır. Benim servetim olsa şu çizimi yapabilecek yeteneğim olmasına yatırım yapardım. Sanatçı arkadaşı şimdiden kutluyorum. Epey fırtına koparacaksınız. Teknelerimizle alabora olmak için çalışmalarınızı bekliyoruz.
  14. inciveakif

Şener Şen...

İçimdeki çizgiler şöyle diyor. Çizgileri güle oynaya dökülüyor kağıda sanki. Sanırım ilerde özel şeyler düşecek çalışmalarına. Çizgilerinize sağlık.
  15. inciveakif

3 boyutlu suya batmış kahve fincanı

Siz fincanı suya daldırmışsınız. Bizi de umutlara daldırdınız. Bir resim yapabileceğiz artık. İçinde hayallerimizden de güzel şeyler olacak. Umudum çok artık.
  16. inciveakif

çizgi üstü

Kalpten teşekkürler. Hoşbulduk.
  17. inciveakif

çizgi üstü

Bir karakalem ile renk dışında her şey yapılabilir. Bu söz ve beraberinde beni büyüleyen çalışmalar ile karakaleme aşık oldum. Ingres söylemişti sanırım. Ama önemli olan sadece söylemiş olması değil aynı zamanda yaşanmasıydı da. Bu site ile bu gün tanıştım. İyi ki birden karşıma çıkmış. Çünkü...
  18. inciveakif

amatör portre çizimlerimden ...

Çizimi hiç bırakmayın. Sizin amatör dediğiniz bu çalışmaları yapabilmek için bir on yılım daha var sanırım.
  19. inciveakif

ben unuttum sen de unut gözlerim ------------

Çizginin gücü inanılmaz...
  20. inciveakif

3d gözlük.. :)

Sanat. Tebrik ederim.
Yukarı Alt