Arama sonuçları

1. welazquez

yeni çalışmalarım wpap!!

@semira Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim Semira Hanım..:hhhhhh:
  2. welazquez

yeni çalışmalarım wpap!!

@ZxxxE Yorumların için çok teşekkür ederim..bu tarz çalışmalarda benzetme kaygısı güdülmez...daha çok renk ve şekil tasarımı ön plandadır..senin en beğendiğin çalışma bana göre diğerlerinin yanında daha zayıf kalıyor..sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz..;)
  3. welazquez

yeni çalışmalarım wpap!!

@Kemal Aksekioğlu teşekkür ederim..
  4. welazquez

yeni çalışmalarım wpap!!

5. welazquez

Yağli boya çalişmalari......

@semira teşekkür ederim..:)
  6. welazquez

WPAP vektörel portre

@semira Tabiki de..fotoyu siyah beyaza çevirdikten sonra ışık ve gölgeye göre çizerek siyah-beyaz tonlama yapıyorum...daha sonra bu tonları renklendiriyorum....çok zor değil ama..renk uyumuna dikkat etmek gerekir....:)
  7. welazquez

WPAP vektörel portre

@Erkal COŞKUN teşekkür ederim..:)
  8. welazquez

WPAP vektörel portre

deneme çalışmalarım....
  9. welazquez

Okul Logosu İçin Fikir Talebi

ben bu işte profesyonel değilim ama corel ve Aİ kullanıyorum...:s8:
  10. welazquez

mesaj alınmıştır Murat Bey..özgün çalışmalar deneyeceğim....ilginize teşekkürler..:grafikerler:
  11. welazquez

Burak Bey sizin verdiğiniz fikirde güzel anladığım kadarıyla yapmaya çalıştım..değerli fikir ve önerileriniz için çok teşekkür ettim...:s8:
  12. welazquez

Yağli boya çalişmalari......

ÇALIŞMALARIMDAN BİRKAÇ ÖRNEK,UMARIM BEĞENİRSİNİZ....:D
  13. welazquez

bu arada( 6 numara kendi ismime yaptığım bir çalışma,değerlendirmeye almayınız.)......önerileriniz için çok teşekkür ediyorum...:clap2:
  14. welazquez

Merhaba arkadaşlar....amatörce yaptığım logolardan hangisini okul için kullanabilirim...ben resim öğretmeniyim..deneyimli grafiker arkadaşların yorumları benim için önemli...teşekkürler...
Yukarı Alt