Arama sonuçları

1. Furkan YILMAZ

Adobe Illustrator denemem 2

Bir önceki açtığım konuda ilk denememin görüşlerinize sunmuştum ( https://www.grafikerler.org/deneme-calismalar/46559-ilk-adobe-illustrator-denemem.html ) , bu ise ikinci çizimim. Daha önce graffitiyle uğraştığım için taslak çizimim vardı bunu dijital ortama döktüm, kendimi geliştirmeye...
  2. Furkan YILMAZ

İlk Adobe Illustrator denemem

Illustrator kullanmaya yeni başladım. Aslında genel olarak bu alanda da yeniyim diyebilirim, daha öncesinde graffiti yapıyordum dijital dünyaya yeni yeni giriyorum yeni yeni alışıyorum. Programın mantığını kavrayabilmek adına daha önce el yordamıyla çizdiğim karakteri bikaç eklemeyle...
  3. Furkan YILMAZ

Sabır Testi Kıvamında Nesne Bulma Oyunu

Amaç resimde saklanmış objeleri bulmak. Hamle sayısınada dikkat etmeniz gerekiyor. Dikkat edin bazen gerçekten çok gıcık edici ama bir okadarda bağlayıcı olabiliyor, iyi eğlenceler kolay gelsin. :) Oyuna gitmek için Buraya Tıklayın.
  4. Furkan YILMAZ

t-shirt baskı fiyatı için yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba; Öncelikle konuyu nereye açıcağımı bilemedim burayı uygun gördüm eğer yanlışsa yetkililerden özür diliyorum. :) Ben aşağıdaki t-shirt ü bastırmak istiyorum 10-15 tane bastırıcam, şuana kadar kimseyle görüşmedim baskı için eğer burda bana yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa...
  5. Furkan YILMAZ

Daha çok amatörüm

Yeni yeni başladım ve kendi başıma bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Videolardan öğrenmek yerine -ne kadar uzun sürsede- kurcalayarak öğrenmeyi seviyorum.Neleri yapmam neleri yapmamam gerektiğini söyleyebilecek birçok üyenin olduğunu gördüm. Eleştrilere ciddi anlamda ihtiyacım var :) Yapıcı veya...
Yukarı Alt