Arama sonuçları

1. D

Evcil Hayvan Formu açıcam Yardım Lütfen

Eğer İstersen Güzel Bir Script Yazabilirim
  2. D

Wordpress Kurumsal Site Teması Türkçe

link ölmüş arkadaşım yeniliyebilirmisin
  3. D

Gazeteler ve 24 saat her an güncelleme ve bilgilerin depolanması ?

Bu Tür Sitelerin Admin Panellerinde Haber Ekleyen Sürekli Güncel Tutan Bir Ekip Vardır. Bu Ekiplerin Görevi Yeni Haber Geldiyse Bu haberin Fotosunu yazısını vb. şeyleri bir yere upload eder. Tabi Bu Sitelerdede ayarlanmış olan mesela 10dk de bir upload edilen klasörü kontrol et gibi bu kontrol...
  4. D

HTML sorunu

merhaba Arkadaşım Şimdi Senin İstediğin Olayı Php gibi bir dil ile yapabilirsin. Ama İstersen Dreamweaver'in Şablon Oluşturma Gibi Güzel Bir özelliği Var. İndex.html dosyasında şablonunu oluşturuyosun diğer iletişim.html gibi sayfaların nerede açılması gerektiğini söylüyosun bu kadar basite...
  5. D

Hizalama konusunda yardım

html deki ul etiketinin margin ve padding değerlerini sıfırlarsan istediğini yapmış olursun
  6. D

Mevcut Alanları Çoğaltmak

Bak Şimdi Dostum. diyelim bu ilk 4 resmin kodları <div flana filan > iste burada 4 resmi çağıran kodlar filan var </div> bunu bu şekilde <div flana filan > iste burada 4 resmi çağıran kodlar filan var </div> <div flana filan > iste burada 4 resmi çağıran kodlar filan var </div>...
  7. D

Yardımcı olurmusunuz?

Kolay Gelsin arkadaşlar.. Her Sayfaya Teker Teker Bannerdir filan dosyalarını teker teker kopyalamana gerek yok. Dreamweaverden şablon Oluşturma Gibi Bir Avantajı var Onu Araştırırsan Daha İyi Olur snn İçin ve en yakın zaman Php Öğrenmeye bak Html Bi yere kadar :)
  8. D

A dan Z ye HTML GÖrsel Anlatım Seti

güzel bir paylaşım yeni başlıyan arkadaşlarımıza büyük faydası dokunacaktır.
Yukarı Alt