Arama sonuçları

1. N

Çalışmayı yayınlarken eksik çıkan yerler

Tamamen dalgınlığımdan dolayı olmuş :) Page 2 de çalışmışım bazı yerleri o yüzden. Şimdi hallettim tamamdır sağolun.
  2. N

Çalışmayı yayınlarken eksik çıkan yerler

Merhabalar.Corel'de portre çizimi üzerinde çalışıyorum.jpg,png veya gif olarak kaydedince çalışmanın bazı yerleri eksik görüntüleniyor.Yani şöyle ; Bunun nedeni nedir ? View menüsünde Enhanced de seçili
  3. N

Face draw

Merhabalar.3-4 yıldır photoshop kullanıyorum.Artık daha da profesyonel olmak adına Corel Draw kullanmak istiyorum.Yalnız ilgimi çeken bir konu var. Corel le yüz çizimine ait birçok konu gördüm internette.Ve merakımı cezbetti bu durum.Ve en kısa zamanda bende yapmaya çalışağım. Ama haliyle hiç...
  4. N

Eğitim Seti Tavsiyeleriniz

İyi olur 7sbornia
  5. N

Eğitim Seti Tavsiyeleriniz

Merhaba.İyi günler.Corel Draw'a başlamak istiyorum.Hem iş bulmada kolaylık sağlaması hem de kendimi geliştirmek için Corel Draw öğrenmek istiyorum.Daha önce hiç kullanmadım Corel'i.Tavsiye edebileceğiniz Corel Draw seti var mı acaba ?
  6. N

Photoshop'ta Kullandığım Fontları Gruplayabilir Miyim ?

linkle ne alakası var onu çözemedim
  7. N

Adobe Türkçe Çağrı Merkezi Açıldı

büyük ihtimalle ofiste yatmaktan yorulurlar ne de olsa lisanslı kullanan yoktur
  8. N

Photoshop'ta Kullandığım Fontları Gruplayabilir Miyim ?

Merhabalar.Photoshop'la çalışırken birsürü font la çalışıyoruz.Ve nette binlerce font var.Ps'de çalışma kolaylığı sağlamak için fontları gruplayabilir miyiz acaba ? Yani örnek vermek gerekirse kurumsal bir web tasarımda kullanılacak fontların alt alta olması bizim için zamandan tasarruftur diye...
  9. N

Okul Logosu İçin Fikir Talebi

hangi yazılımı kullanıyorsunuz logo yapımında ?
  10. N

İlk Web Site Tasarımım (Anasayfa)

kayan yazıyı hiç kullanma modası geçti pek fazla kullanılmıyo.Bir iş yapmadan önce fikir oluşturması açısından araştırma yap her zaman incele çalışmaya başlamadan önce ise aklındaki tasarımı kağıda çiz veya mockup,wireframe çıkar.Yol gösterici olur.Tekrar sil-baştan yapmazsın. Kolay gelsin.
Yukarı Alt