Arama sonuçları

1. LordBozkurt

Mavi Blog

Arkadaşlar henüz Web-Hosting almadığım ve yalnız anasayfasının tasarımını tamamladığım bir blogun tasarımı hakkında fikirlerinizi rica edebilir miyim acaba ? =) Evet ilk görünüm genel olarak bu şekilde. Deneme olması için yazdığım o saçma yazının üzerinde yer alan "Göster/Gizle" kısmı da...
  2. LordBozkurt

Romantik Ayı

Söyleyebileceğim çok da bir şey yok aslında, yorumlarınızı bekliyorum =)
  3. LordBozkurt

Ayaklı Lamba

Basit bir çalışma ama, ben de bu işte yeniyim sonuçta =)
  4. LordBozkurt

Yardım Lazım :/

Arkadaşlar ben Cinema 4D programının R13 güncellemesini kullanıyorum ve mümkün olduğunca da R13 ile hazırlanmış eğitim videolarına erişmeye çalışıyorum ancak "Yastık" modelleme denemesi esnasında fark ettim ki, videoda izlediğim kişide bulunan bazı taglar bende yok. Örneğin "Character" ve...
  5. LordBozkurt

Sizlere Ders Önermek Istiyorum

Arkadaşlar sizlere Cinema 4D ders seti önermek istiyorum, daha ben de ancak yarısına kadar ilerleyebildim ve işime yarar bir yığın şey öğrendim sayılır =) http://www.youtube.com/user/Dehaetabek/videos Özellikle Temelden başlayanlar için çok daha faydalı olacağını düşünüyorum =)
  6. LordBozkurt

Ilk CD4 Çalışmam

Arkadaşlar bu CD4 programıyla olan ilk denemem, görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum =) - Ayrıca rica etsem kendimi geliştirmem için bana farklı kaynaklar önerir misiniz? =) =) <-||-> (=
Yukarı Alt