Arama sonuçları

1. şakirm

Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

şimdi arkadaş sen resimi nakışamı çeviriyorsun bu nasıl olur ben bur da bütüngün tırmalıyoruz desen yapmak için bu konuyu biraz acarmısın teşk.
  2. şakirm

Maaş

arkadaşlar yorumlarınız için sağ olun şimdi herkes kendine göre yazmış sağ olsunlar ama birde gercek olan var yanım daki arkadaş benim iki katım kadar alıyor azdiyen arkadaşlar şu an ist 1,500 den aşşagı maaş alan varmı desenci olarak eger az alıyorsa ya acemidir yada ilk işyeridir benim gibi...
  3. şakirm

Kayan Yazı Nasıl Yapılır?

Çok güzel olmuş bende bu işe meraksaranlardanım ve verdiğin kodları denedim gercekten güzel eline sağlık
  4. şakirm

accurate 4.6.20

arkadaşlar birbirinizi kır maya gerek yok kimse kimseye bedava bir şey vermez. accurateyi kaca veriyorsun ve kaç versiyon ve kilidlimi yoksa sade cd. mi veriyorsun
  5. şakirm

İş ilanı

Dün posta gazetesinde desenci arıyorlardı arayan arkadaşlar bakabilir tel. var isteyen olursa. ben aradım ama bayan arıyorlarmış yeri kocasinanda.
  6. şakirm

Maaş

Arkadaşlar Size bir şey sormak istiyorum deseni bu işyerinde öğrendim 4,5 senedir burdayım ve düzeltme yapıyorum çoğunlukla ama desende yapıyorum tabiki piyasayı bilmiyorum acaba benim maaşım azmı bir ay önce 100 lira zam aldım ve bununla beraber 1,250 oldu siz de dersiniz bu konuya ilginiz için...
  7. şakirm

aylık 200 desen

Arkadaşlar ben bu siteyi yeni buldum ve hemen üye oldum 5 seneye yakındır nakış deseni yapıyorum bu işe düzeltme olarak başladım ve öğle devam ediyorum desen yapmak kolay değildir herkes desen yapar ama makinede çalışacak desen yapmak önemlidir ben 200 desen yapan arkadaşım için söylemiyorum...
Yukarı Alt