Arama sonuçları

1. S

FaceBook Sayfam için tasarladığım grafikler

çok teşekkürler yorunlarınız için. Facebookta'ki sayfamda çalışmalarımın devamını görmenizi isterim. Buyrun davetlisiniz. http://www.facebook.com/sosyetikalem
  2. S

Yeni Restaurantım için logo isteği

biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz ?
  3. S

Arkadaşlar merhaba, Facebook sayfam ve sitem için hazırladığım bazı çalışmaları sizinle paylaşıyorum. Bu işte yeniyim ve kendimi geliştirmek istiyorum. Font konusunda , tasarım konusunda yapabileceğiniz bütün yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Kendi çalışmalarımı geliştirmek için ne yapmalayım...
  4. S

Tekno Kimya Logo Çalışması

ilk önce elinize sağlık. logunuz benim hoşuma gitmedi. spor klubü gibi olmuş. uğraşılmamış gibi bir hava var.
  5. S

Kahve Vakti Logo Çalışması

hoş ama fazla kalabalık
  6. S

Nur Sepeti Logo

ilk önce emeğine sağlık. fakat senin yerinde olsam logoyu ayrı tutar sepeti kısmınada nur yazısını eklerdim.
  7. S

Mavi İstanbul - Logo Çalışması

tarz aynı hoş. festivallik logolardan olmuş. ama bir şehir için kalıcı olacak düzeyde bir tasarım değil.
  8. S

Otel Site Arayüz Çalışmam

Pek beniim hoşuma gitmedi. Bizi yansıtmıyor ve haddinden fazla büyük. Kendi ülkemize ait resimleri koyduğunuzda nasıl görünürdü acaba?
  9. S

Yaratıcı Ambalaj Tasarımı Örnekleri - İlham için ..

Şu Greece / Baklava yazısı hiç hoşuma gitmedi. İngilizce lugatında Greek kelimesine bakarsanız eğer "Hırsız" manasını göreceksiniz. Hatta arnavutların yunanlılarla iligi bir atasözü vardır. "Bir yunanla el sıkıştığında parmaklarını say, çalabilir".
  10. S

Web Arayüz Tasarımı

Düz bir web sitesi, tatmin edici değil. Arayüz resimlerini iyi kullanamamışsın. Renk seçimlerinizde kötü olmuş.
  11. S

Merhabalar; Photoshop'da daha çok yeniyim. Sitem ve facebook sayfam için yaptığım bazı çalışmalar. Kendimi bu tip çalışmalarda nasıl geliştirebilirim ?
Yukarı Alt