Arama sonuçları

1. C

Katılım Belgesi İşe Yarar mı?

Birçok eğitim veren kurslar var. Bunlarin en özeli Adobe vb. Yetkili Eğitim Merkezleridir. Bu kurslar sertifika yerine Katılım Belgesi verir. Katılım Vergisi Özel Sektör de ve Kamu Sektöründe işe yarar mı?
  2. C

Bilgisayarim Hakkında Ne Yapayım?

Bilgisayarimi geçen Mayıs ayında takviye etmiştim. Amd Phenom II X4 965 3.4 GHZ İşlemci cache 2 mb Amd Radeon HD 6700 2 GB ekran kartı yerel disk c 78 gb toplam. Bende Adobe serileri var. Pc kasıyor,boğuluyor Bu durumda bilgisayarim için ne yapmalıyım? ayrica web tasarimciya uygun bir...
  3. C

Bilgisayarim Boğuluyor. Ayrica İşlemci Önerisi Dizüstü

3.4 ghz amd işlemci 512 mb ekran karti ddr3 ram 4 gb özellikli masaüstü bilgisayarimin bazi bilgisayarlara göre çok boğulduğunu farkettim. Sizce bunun nedeni ve çözümü nedir? Ayrica İdeal,pahalı olmayacak bir dizüstü pc için marka,kaç ghz işlemci ve cache vs. yeterli önerilerinizi...
  4. C

Bir grafikerin elinin altında neler bulunmalıdır?

Home Office olarak çalışan var mı? Bir grafikerin elinin altında neler bulunmalıdır? Örneğin; Karalama kağıtları,kalemler,masaüstü pc vb. yazdiklarimi takip benim sürekli sormam rahatsiz ettiyse öncelikle herkesden özür dilerim. Fayda ve eğlence amaçlı soruyorum saygılar.
  5. C

Hangi İşletim Sistemi ile Grafikerlik Yapmaktasınız?

Grafikerlik yaparken kullandığınız bilgisayarda hangi işletim sistemi bulunmaktadır ve neden?
  6. C

Grafikerler, Kullandığınız Adobe'yi Nereden Sağlıyorsunuz?

Çok merak ediyorum. Adobe kullananlar sürümü cs6 veya cc olanlar programlari nereden sağlıyorsunuz? yada her ay belli bir ücret mi ödüyorsunuz. (CS6 bile 4 milyar peşin)
  7. C

Bilgisayar Önerisi (Dizüstü)

Grafik tasarimcilar için en ideal dizüstü bilgisayar önerir misiniz? ve özellikleri nasıl olmalıdır? Şundan diyorum bende masaüstü var. 3.4 ghz ve 2 gb ram 512 ekran amd hd 6750 fakat yine de bilgisayarim boğuluyor. Zaten ekran çok büyükte değil. bu bir de yenilenmiş hali daha kötüydü. Şimdi...
  8. C

Tek Tip mi? Bütün mü? (grafik eğitimi)

arkadaşlar özel kurslarda örn. abode ps,aı,flash verirken.. üniversitelerin sertifika programlarinda ise tek tek veriliyor örn. bizim burada ps web tasarim ve flash olarak ayri ve ayri ücretlendirme ile verilmektedir? siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?
  9. C

Düşünce ve Önerilerinize İhtiyacim var. Grafik Eğitimi..

Arkadaşlar,Abiler ve ablalar; Grafik Tasarım ve Web Tasarimina ilgim çok. Bende birşeyler yapmak küçük dünyamı görsel olarak sunmak istiyorum. Ancak kafamı karıştıran bir durum var. Bizim buralarda web tasarim ve grafik tasarim kurslari yoktur. Bir hem bir de Adobe Müfredatini ve sinavlarina...
Yukarı Alt