Arama sonuçları

1. converge

tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızda yardımcı olabilirim. DEÜ GSF Grafik bölümü mezunuyum. Aynı...

tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızda yardımcı olabilirim. DEÜ GSF Grafik bölümü mezunuyum. Aynı okulda yüksek lisans yapıyorum. Firmanızın gelişimi için, kurumsal kimliğe düşen tüm görevlerini yerine getirecek projeler üretebilirim. İlgilenirseniz mail atabilirsiniz. ozanyunuskaya@gmail.com iyi...
  2. converge

Selam. Paranın yarısını (75tl) peşin yatırmanız koşuluyla logo yapabilirim. CEO olmadığınızdan...

Selam. Paranın yarısını (75tl) peşin yatırmanız koşuluyla logo yapabilirim. CEO olmadığınızdan bahsetmişsin. Logodan bekletinizde o anlamda bir CEO kadar olmasa gerek. ilgilenirseniz portfolyomu sizinle paylaşabilirim.
  3. converge

Grafik Tasarım

Selam, ben Ozan Yunus Kaya DEÜ GSF Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Freelance ve reklam ajansı tecrübem oldu. Portfolyomu yavaş yavaş bu siteye taşımaya başladım. Sitede yaptığım işlerin bir kısmını görebilirsiniz. https://www.behance.net/ozanyunuskaya Logo tasarımı, Kartvizit, Antetli...
Yukarı Alt