Arama sonuçları

1. F

Tanitim Brosür hazirlama

ilanınızla ilgileniyorum. sizinle çalışmak isterim. foreighn@hotmail.com
  2. F

Tanitim Brosür hazirlama

sizinle çalışmak isterim. rubydre@hotmail.com
  3. F

Broşür ve Katalog Tasarımı

sizinle çalışmak isterim.
  4. F

grafiker ve stajyer grafiker aranıyor

3 senedir grafiker olarak çalışıyorum. sizinle çalışmak isterim. Anadolu yakasında oturuyorum. photoshop, corel, freehand ve quarkxpress programlarını kullanıyorum. gazete, dergi ve diğer ajans işleri (katalog,broşür,logo...) tasarımları yapıyorum.
  5. F

grafiker ve stajyer grafiker aranıyor

3 senedir grafiker olarak çalışıyorum. sizinle çalışmak isterim. Anadolu yakasında oturuyorum.
  6. F

Grafikerim, iş arıyorum

İstanbul Kadıköy'de oturmaktayım. Photoshop - Coreldraw - QuarkXpress- Freehand programlarını bilmekteyim. Gazete, dergi ve diğer baskı işlerini (katalog,broşür,kartvizit,afiş,logo..) yaptığım ajans ve medya kuruluşlarında 3 senelik grafiker ve görsel yönetmen olarak deneyimim var. Kendimi...
  7. F

Yeni Açılan Ajansımız Grafik Tasarımcı

Sizinle çalışmak isterim.
  8. F

yeni çıkacak dergimiz için

3 senedir bu sektördeyim ve 2 senedir aylık bir dergi çıkarıyorum sizinle çalışmak isterim
  9. F

freelance grafiker

İnternet üzerinden çalışabileceğim firmalar arıyorum. İleri derecede photoshop, corel, quarkxpress ve freehand programlarına hakimim. Yapabileceklerimden birkaçı : Logo,Amblem.. Antetli,Zarf,Kartvizit Matbuu Evraklar Dergi-Gazete Afiş-Katalog-Broşür-İnsort-Dosya İşleri müşteriye teslim...
Yukarı Alt