Arama sonuçları

1. çiğdem albayrak

proje konusu YARDIM !

biz bir probleme çözüm arıyoruz aslında.. ben otobüs zarflarına yeni bir tasarım uygulayacağım. Grafik tasarım alanını içeren bütün konuları uygulayabilirm
  2. çiğdem albayrak

proje konusu YARDIM !

Şöyle bir örnek veriyorum daha onaylatmadım tabi.. otobüs zarflarının tasarımları gidileceği şehir e göre tasarımları değiştirilecek zarfın arka tarafına da tarihi bilgileri sunabiliriz ve bardak tasarımları da zarf tasarımlarıyla aynı tasarımı içeriyor olabilir. :)
  3. çiğdem albayrak

proje konusu YARDIM !

Herkese merhabalar, Ben üniversites son sınıf öğrencisiyim bu sene Proje dersimiz var, bana konu hakkında yardımcı olabilcek birileri var mı acaba?
  4. çiğdem albayrak

Kartvizit - Bulvar Pastanesi

Logo hoş duruyor. Ellerinize sağlık.
  5. çiğdem albayrak

Tablet boyama

Teşekkür ederim alıntılar oldu çalışmalarda fakat boyaması tamamen bana aittir. ''Bebeğim'' yazısında espri kattık bilerek. Tekrardan Teşekkürler.
  6. çiğdem albayrak

" Dijital Çizim Videoları "

hepsi de birbirinden güzel olmuş ellerinize sağlık.
  7. çiğdem albayrak

Freelance grafik tasarım iş arıyorum

Merhabalar, Dumlupınar üniversitesi grafik tasarım 3. Sınıf öğrencisiyim. Başarı derecem de olduça iyi. Program bilgilerim İllustrator, Photoshop ve bunların yanı sıra az da olsa 3D max ve After Effects bilgim bulunmaktadır. Ambalaj, Kurumsal kimlik, Afiş, Broşür işlerini yapabilirim. iletişim...
  8. çiğdem albayrak

freelance iş arıyorum.

freelance iş arıyorum.
  9. çiğdem albayrak

Tablet boyama

teşekkür ederim.
  10. çiğdem albayrak

Tablet boyama

Referans kullandım. Sadece Kulübede esinlenme var.
  11. çiğdem albayrak

Tablet boyama

teşekkür ederim :)
  12. çiğdem albayrak

Ambalaj tasarımları

yeşil kutu olanın amacı başka bir şey aslında pembe kutunun tasarımı tamamen bize yönelikken yeşil kutu öyle değil yeşil kutunun amacı ise günümüzde kullanılmayan ya da yanlış üretilen ambalajın doğrusunu biz bulup kendimiz uyguluyoruz. Örnek vermek gerekirse pudra şekeri döküldüğünde esit...
  13. çiğdem albayrak

Freelance grafik tasarım iş arıyorum

.Merhabalar, Dumlupınar üniversitesi grafik tasarım 3. Sınıf öğrencisiyim. Başarı derecem de olduça iyi. Program bilgilerim İllustrator, Photoshop ve bunların yanı sıra az da olsa 3D max ve After Effects bilgim bulunmaktadır. Ambalaj, Kurumsal kimlik, Afiş, Broşür işlerini yapabilirim. iletişim...
  14. çiğdem albayrak

Ambalaj tasarımları

peki :) tavsiyelerinize uyulacaktır
  15. çiğdem albayrak

Tablet boyama

.
  16. çiğdem albayrak

Ambalaj tasarımları

ilk çalışmalar
  17. çiğdem albayrak

Yüzey giydirme

ilk çalışmalar