Arama sonuçları

1. musaemre42

facebook kapak fotografı çalışmam

2 senedir falan bu işle ugraşıyorum yaşım 13 tasarımım için iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum okuldan dolayı pek vakit olmuyordu logo falan yapmaya bugün cuma olunca yapıyım dedim nasıl olmui ?
  2. musaemre42

Youtube logom(yapma videosu anlatımlı)

Ben saten logoyu web siteleri için tasarlamıyorum youtube için uygun olan ebatları tasarlıyorum ayrıca saten bende logo yapma programı adobe illustarial cs6 da var vektörel dersekde vektörel oalrak ben kendi sitem vardı mybb ona yapdım düz yazı yazıp geçip çünkü alan küçük oldugundan düzgün logo...
  3. musaemre42

Yeni logo çalışmam - eski ve yeni karşılaştırma (youtube için)

Sizce hangisi daha iyi yeni 1. eski 2. hangisi yorunlarınızı bekliyorum bu arda yaşım 12 17 martda 13 e gircem :) YENİ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------...
  4. musaemre42

yorumlarınız için teşekkürler bayadır foruma girmiyordumyeni gördüm
  5. musaemre42

Youtube background

:D
  6. musaemre42

Youtube background

sende bişey begenmiyon arkadaş :D
  7. musaemre42

Bilgisyar Başında

Bilgisyar Başında
  8. musaemre42

teşekkürler ama seslendirip yapınca daha çok anlaşılıyor insanların aklında sorun kalmasın diye yapıyorum vede yazarak anlatınca çok uzun sürüyor bu arada istiyosan küfür ettikleri videoyu atam :D
  9. musaemre42

Youtube background

AMA FONTU DEGİŞTİRMEK ZORUNDA KALDIM :( ÇÜNKÜ FONTU YAPAN KİŞİ KÜÜK OALNIDA ÖLE YAPMIŞ BU ARADA PHOTOSOP CS6 İLE YAPIYORUM BAŞKA BÖYLE PROGRAMLAR VARSA SÖYLER MİSİN
  10. musaemre42

Youtube background

saten degiştirebilirim psd olarak kaydettim hemen 1 fotograf daha tıyorum düzeltilmiş hali
  11. musaemre42

Youtube background

kardeşim ilk önce boşluk olması su yüzden yazı fontunu shift basılı tutarak yazdım böyle oluyor renkler derkende renk kodları bu arka planlara bakamyın Dark Grey: #2d2d2d Light Grey: #dcdcdc Light Green: #409423 Dark Green: #1e7600 Olive: #6b7e77
  12. musaemre42

teşşekkürler bu arada yaşım küçük diye küfür etmediginize çok sevindim eskiden mikrofon oda ince çıkarıyordu sesimi 40.000 lerde bir videom var 50 falan yorum var hep küfür
  13. musaemre42

Youtube background

sizce nasıl olmuş düşüncelerinizi bekliyorum
  14. musaemre42

ya hani ben bunu youtube kanal fotografı için düşündüm diger türlü bir marka vb. için olsa vektörel yapar anlatırdım bu arada yorum için teşekkürler
  15. musaemre42

Yeni logom - düşünceleriniz önemli !

ya rica etsem baan böyle oyungaming adlı logo yapar mısın adres su olcak www.youtube.com/oyungaming yaparmısın lütfen bende bu işte yeniyimde ama bide bişey var arka plan olcak youtube arka planı internetten psd olarak indirebilirsin
Yukarı Alt