Arama sonuçları

1. E

Teknik bilgi sınavlarda ne kadar gerekli?

Benim amacım çizim yapmadan ya da gelişemeden kolay yoldan bir şeyler elde etmek değil. Düşüncelerimi yanlış aktardıysam özür dilerim. Ben zaten çizimin olmadığı, herhangi bir şey üretemediğim ya da benim elimden çıkmamış bir meslek edinmek asla istemem. Bu konuda size kesinlikle katılıyorum...
  2. E

Benim amacım çizim yapmadan ya da gelişemeden kolay yoldan bir şeyler elde etmek değil. Düşüncelerimi yanlış aktardıysam özür dilerim. Ben zaten çizimin olmadığı, herhangi bir şey üretemediğim ya da benim elimden çıkmamış bir meslek edinmek asla istemem. Bu konuda size kesinlikle katılıyorum...
  3. E

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim aklımda ki çoğu soruya yardımcı oldu fakat sanırım ben bu sene sınavlar konusunda fazlasıyla yetersiz olduğumu düşünüyorum. Eğer yetenek sınavı olmadan alan üniversiteler bilginiz dahilindeyse öğrenmek isterim galiba bu daha çok yardımcı olacak bana.
  4. E

Merhaba Ben geç verilmiş bir kararla grafik okumak istiyorum. Fakat yetenek sınavlarına hazırlık için çok geç kaldım. Kursa gitme imkanım olmadı. Bir sene beklemeli miyim yoksa baska yetenek sınavı olmayan bir bölüme mi yönelmeliyim karar veremedim. Açıkçası sınavların zorluk derecesi hakkında...
Yukarı Alt