Arama sonuçları

1. M

Grafiker veya Reklam Ajansı Niçin Emir Eri Olmaktadır?

Keşke grafikerlik kolay bir meslek olsaydı 7 yıldır bu işin içindeyim öğreneceğim o kadar çok şey var ki ? Ama tabi ki şu da var artık insanlar internetten bile video izleyerek bu işi öğrenebileceklerini sanıyorlar... Ama iş göründüğü kadar kolay değil tabi ki...
  2. M

Bdm club (çalıştığım firma için yaptığım arka plan resimleri)

Arkadaşlar çalıştığım firma ile ilgili masaüstü için arkaplan resimleri yaptım. Rica etsem nasıl göründüklerini eksikleri neyse yorumda bulunabilir misiniz ?
  3. M

Kaliteli ve uygun fiyatlarla dijital desen tasarımı

Merhaba, Şu anda çalışıyorum fakat ek gelir elde etmek için dışarıdan da desen yapma adına bi karar almış bulunmaktayım. Şu anda çalıştığım yerde ki tasarımların sayısı 3000i bulmuştur diye düşünüyorum. Satışlar da da beni ilgilendiren kısmı olan dijital de her gün 200 ile 300 adet arası...
  4. M

Kaliteli ve uygun fiyatlarla dijital desen tasarımı

Merhaba, Şu anda çalışıyorum fakat ek gelir elde etmek için dışarıdan da desen yapma adına bi karar almış bulunmaktayım. Şu anda çalıştığım yerde ki tasarımların sayısı 3000i bulmuştur diye düşünüyorum. Satışlar da da beni ilgilendiren kısmı olan dijital de her gün 200 ile 300 adet arası...
Yukarı Alt