Arama sonuçları

1. İ

Adobe photoshop öğrenme ve geliştirme seti (videolu anlatım)

Arkadaşlar herkese merhaba, Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Şu anda dünyanın en çok kullanılan fotoğraf editleme ve tasarım yapma editörlerinden biri olan Adobe Photoshop'u hepimiz öğrenmek isteriz.Çoğumuzun vakti olmaz kurslara gitmeye internette ise doğru düzgün...
  2. İ

Harika photoshop dersleri %100 etkili

@faruk uzun rica ederim.
  3. İ

Yorumlarınız İçin Teşekkürler arkadaşlar.
  4. İ

Bedava, para vermeden adobe dreamweaver eğitimi!

Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba, Şu anda dünyanın en çok kullanılan kodlama yapma editörlerinden biri olan Adobe Dreamweaver'ı hepimiz kullanmak isteriz.Bunun için Dreamweaver'ı bilmeyenler ve biraz bilipte kendini geliştirmek isteyenler için derlediğim ders videolarını sizlerle...
  5. İ

Bedava, para vermeden adobe photoshop eğitimi!

Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba, Şu anda dünyanın en çok kullanılan kodlama yapma editörlerinden biri olan Adobe Photoshop'u hepimiz kullanmak isteriz.Bunun için Photoshop'u bilmeyenler ve biraz bilipte kendini geliştirmek isteyenler için derlediğim ders videolarını sizlerle paylaşıyorum...
  6. İ

Dünyanın en çok oynanan, tercih edilen online oyunları!

Çoğu arkadaşlar oyun oynamaya karar verir fakat acaba hangisini oynasam diye düşünüp durur.İşte bu yazım tam onlara göre.Sizler için dünya çapında en çok ilgi gören, oynanan online oyunları bir listesini çıkardım. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. Harika Oyunlar 1-League Of Legends 2-Battle of...
  7. İ

Youtube’a girmenin %100 yolu

Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba, Sizin için araştırıp bulduğum youtube’a girmenin yollarını paylaşacağım.Aslında çok basit herkesin yapabileceği bir yöntem. İşte o Yöntem: Yöntem İçin Tıklayın
  8. İ

Konu Güncel.
  9. İ

yardımcı olabildiysek ne mutlu.
  10. İ

Arkadaşlar Merhaba, Artık photoshop hayatımızın vazgeçizmezleri arasında olduğunu söyleyebiliriz ve çoğu kişi photoshop kullanmasını bilmiyor veya çat pat biliyor ama yapamadıkları şeyler var işte bu yazım tam onlara göre.Sizlere özel bir photoshop dersi hazırladım yeni başlayanlar veya...
Yukarı Alt