Arama sonuçları

1. dodor44

ilk çalışmam(kartvizit)

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için boyutu sadece sitede net gözüksün diye büyük yapmıştım söylediğim gibi ilk çalışmam yapmış olduğunuz güzel yorumlarınız ve önerilerinizi dikkate alarak daha güzel şeyler yapmaya çalışıcam tşekkürler arkadaşlar....
  2. dodor44

ilk çalışmam(kartvizit)

arkadaşlar yorumlarınızı, eleştirilerinizi vede önerilerinizi bekliyorum. bu benim ilk çalışmam mutlaka hatalarım veya eksiklerim olmuştur... daha başarılı çalışma yapmak ve kendimi geliştirmek için sizlerin eleştirilerine ve önerilerinize ihtiyacım var... saygılarımla....
  3. dodor44

Yanıp Sönme Efekti

teşekkür ederim abdullah kardeş kusura bakmayın acemiyiz daha ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :))
  4. dodor44

Yanıp Sönme Efekti

Ctrl+Baackspace ya bu ne anlama geliyo bi bunu çözemedim o yüzden resim istediğim gibi olmadı tam lütfen yardımcı olurmusunuz
  5. dodor44

Işın Geçişli Yazı Dersi

bende gift olarak kaydettim ama hareketlenmiyo normal resim gibi duruyo nasıl kaydedecez bende save for web & devices var kaydediyom ama olmuyo yardımcı olursanız sevinirim
  6. dodor44

Photoshop & Imageready gif yapımı Bar yükleme dersi (resimli anlatım)

bir yazı ekleyin blending menüsüne gidin ve sadece Drop Shadow,Inner glow seçeneğini tıklayın. Sonuç aşağıdaki gibi olmalıdır: ya bizim gibi yeni başlayan birileri için bunlar pek anlaşılır değil blending ne anlma geliyo bunlarıda bize söylerseniz daha iyi olur azda olsa bilenler içinsorun yok...
  7. dodor44

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

valla güzel şekkiller oluyo bende denedim harika sonuçlar elde ettim emeğine sağlık
  8. dodor44

Fotoğraf Çekimlerim ...

güzel kareler yakalmışsın emeğine sağlık
  9. dodor44

Papağan-Kadın-Şampanya Bardağı.Grafik Çalışmam!

biraz daha gerçekci yapabilirdin bardağın içindeki renkler çok mat duruyor emeğine sağlık
  10. dodor44

Yamaha Motorcycle Vektör Çalışmam ( Program: Adobe Illustrator CS2 )

muhteşem olmuş emeğine sağlık
  11. dodor44

Grafiksel Bir Çalışma

güzel yapmışsın emeğine sağlık
  12. dodor44

etiket çalışması

güzel olmuş emeğine sağlık
Yukarı Alt