Arama sonuçları

1. Mehmet OZAYDIN

A.Karahisarda İş arıyorum

Grafik Tasarımı üzerine A.karahisarda iş arıyorum.
  2. Mehmet OZAYDIN

Şişe,Koli,Çanta etiket ve ambalaj tasarımı denemelerim.

Şişe,koli,Çanta etiket ve ambalaj tasarımı denemelerim. Yorumlarınızı bekliyorum.
  3. Mehmet OZAYDIN

Satlk.logo tasarımlarım

Damhil adlı logo tasarımım.300 t.l.Logo Tasarımım.300 T.L Logo tasarımım 500 T.L.sağlık logo tasarımım 500 T.L. Broşür tasarımlarım
  4. Mehmet OZAYDIN

Satılık Logo Tasarımım.

Satılık Logo Tasarımım 500 T.L.
  5. Mehmet OZAYDIN

Hazır Tsrm.larım Web Tasarımı Hakkında

Tasarımlarım 500-700 tl dir. Logosuz tasarımlarım 200tl dir. Web tasarımı için beraber çalıştığım süleyman beyi öneririm. Süleyman Akkuş Tel:05535934955
  6. Mehmet OZAYDIN

S.tasarımlarım....

7. Mehmet OZAYDIN

Satl.tsrm.

8. Mehmet OZAYDIN

Internet üzerinden satis

Merhaba öncelikle Grafikerler Org yönetimine ve avukatlara tsk.ederim. grafikerler icin internet üzerinden tasarım satışında Kullanılan sözleşme ve resmi evrak varmi?
  9. Mehmet OZAYDIN

Satılık tasarımım.

10. Mehmet OZAYDIN

Satılık tasarımlarım.

Yeni açacağınız veya yenilik yapacağınız işletme,kurum ve kuruluşlarınız için hazırlamış olduğum tasarımlarım satılıktır.
  11. Mehmet OZAYDIN

Serbest(freelance)grafikerim

Amblem/Logo,Kurm.Kimlik(Ant.kağıt,Ant.zarf,Kartvizit,Cepli dosya,Cd kabı,Cd kaplama,Fatura/Makbuz,Fiş/Adisyon),Tabela/pano,Cam kaplama tasarımları Yapıyorum. Cep:05345767157 e-posta.grafikerbay@hotmail.com
  12. Mehmet OZAYDIN

Freelance grafikerim

Serbest olarak çalışan Grafikerim. Amblem/Logo,Kurm.kimlik(Ant.kağıt,Ant.zarf,Kartvizit,Cepli Dosya,Cd kaplama,Cd kabı,Fatura/Makbuz,Adisyon/fiş),Tabela/pano,Cam kaplama tasarımı yapmaktayım. Cep no:05345767157 email:grafikerbay@hotmail.com
  13. Mehmet OZAYDIN

Amblem/logo,kurm.kimlik,tabela/pano ve cam kaplama tasarımlarım

Amblem/logo,Kurm.Kimlik,Tabela/pano ve cam kaplama tasarımlarım
Yukarı Alt