Arama sonuçları

1. logmaster

vesikalık tarzı insan yüzü lazım

Vesikalık tarzında ön profilden insan fotografları bayan ve erkek... depoda bulamadım :allalla: elinde olan var mı?
  2. logmaster

dosya uzantıları ve bilinmesi gerekenler

Teşekkürler grafikerler.org güzel bir site
  3. logmaster

@Serkan Baysal Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Tanıtımızda "Herşey için Corel Yeter..." demişsiniz ama yine de sormak isterim... Gerek bu sitede gerekse başka sitelerde vektör tabanlı programlar arasında Photoshop, Corel ve Freehand çekişmesi var! Acep, şu Freehand dedikleri daha...
  4. logmaster

@Serkan Baysal Teşekkürler Serkan Baysal COREL'in son sürümü X4 herhalde Ben bu grafik işine amatörce devam etmek isteyen, arada ir kendi yakınlarımın şirketleri için antetli kağıt, kapaklı dosya vb. tasarım yapıp matbaada ofset baskı yapmayı düşünen biriyim... Yazılım ve Tasarım konusunda...
  5. logmaster

@eminecik Pekiii Benim yaptığım çalışma Antetli kağıt ve Kartvizit çalışması idi Bunlar ofset baskı mı digital baskı mı olmalı? Haa birde şunu sorayım Bu AAA Logo programında binlerce hazır logo ve şekil var Bunlardan çok güzel yeni orjinal şeyler üretilebiliyor CORELde de hazır şekiller...
  6. logmaster

selam eminecik Birşey sorayım AAA Logo programında yaptığım çalışmayı TIFF formatında kayıt ettim. Şimdibir grafiker ve matbaacı bu çalışmayı COREL de açarak istedğim renk ve tonda baskı yapabilir mi?
  7. logmaster

Corel kullanmaya mecburmuyum?

Anladım... Demek grafiker ardaş pek te haksız sayılmazmış! Lakin yinede aklıma yatmayan bir husus var Ben bunlara logoyu resim formatında vermeyip sadece A4 kağıda baskı halide verse idim... Grafiker aynı logoyu vektörel bir programda çalışıp yeniden mi oluşturacak tı? oksa eldeki basılı...
  8. logmaster

Corel kullanmaya mecburmuyum?

AAA Logo 2008 programı ile yeni bir Logo ve antetli kağıt yaptım Logoları hem bmp formatında hemde word çıktısı alarak matbaaya gönderdim. Mavinin değişik tonlarından oluşan tek rek olan bu antetli kağıdı renklere en yakın bir şekilde aldığım baskıyıda matbacıya verdim. Bizim matbaacı filim...
Yukarı Alt