Arama sonuçları

1. Volkan Baki Hür

Polaris Katalog

fikir güzel görseller güzel ama tipografiye daha fazla çalışılsaydı daha güzel olurdu.
  2. Volkan Baki Hür

Dergi için reklam çalışması

güzel yorumun için teşekkürler fatih. ara ara inşallah.
  3. Volkan Baki Hür

corners

emeğine sağlık
  4. Volkan Baki Hür

Dergi için reklam çalışması

secreet paradise houses - villas.
  5. Volkan Baki Hür

5. yaştan 60. yaşa kadar

aykut bey sanırım anlatıcak ama baya da uğraştıracak bizi :)) aykut bey nasıl yaptınız allah aşkına yorumum: çok nefis olmuş :))
  6. Volkan Baki Hür

THY broşür tasarımım

laleri sen yapmamışın gibi duruyor çünkü yazılar ile arkaplan arasında dpi farkından doğan bir blur laşma var. diyorki ben ayrıyım ben başkayım. evet arkaplanlar ne kadar iyi ama herşeye aynı ifadeyi kullanıyoruz tipografi kötü. yani senin yaptığın.
  7. Volkan Baki Hür

Klasör örnekleri

dostum logo çok büyük küçültseydin şeritin çok kalın belki inceltip ve o şeriti destekleyici daha ince bir şerit yapsaydın arka plana da daha spot bir bacground yerleştirseydin bir numara olurdu :)
  8. Volkan Baki Hür

bilgisayar firması a5 broşür çalışması

küçültün bayım küçültün :) o yazıları ve ona göre baştan mizanpajı ayarlayın. müşteriyi ikna edemediyseniz tabi.
  9. Volkan Baki Hür

alışveriş mağzası için yapmış olduğum broşür

merhaba, çalışma güzel ama en büyük sorun bence mağazanın tigorafisinde. ve mağaza fotoğraf :( ürün yerleşi güzel elbet hataalr olucak geneli beğendim eline sağlık
  10. Volkan Baki Hür

Google ve pagerank

uzun idi ama yorulmadan okudum emeğine sağlık, çok faideli.
  11. Volkan Baki Hür

Web Tasarım Sitesi Çalışmam...

uğraşmışın emeğine sağlık. ama açık olmak gerekirse,ben para vermezdin .
  12. Volkan Baki Hür

accurate 4.6.20

1,5 milyara warez programı, bir yaşıma daha girdim.
  13. Volkan Baki Hür

Adım Adım Tasarım... (F.ÇAĞLA)

çizimleri çok beğendim.
  14. Volkan Baki Hür

TÜRKİYE’DE BILLBOARD’lar ve GRAFİK KİRLİLİĞİ

hocam elbetteki görüşlerinize katılmamak elde değil. müşteri ister, abuk sabuk fikirlerle gelir bir reklam ajansına. lakin ajans müşteriyi yönlendirebilmeli ve olması gerekene ikan edebilmeli tabi müşterinin amacını gözardı etmeden. şimdi gelelim eğitimsiz grafiker olur mu? bence de eğitimsiz...
  15. Volkan Baki Hür

Bir minibüs nasıl giydirildi?

hocam öncelikle daralan açılarda giydirme yapmak hakikaten de zordur. iyi derecede program bilgisi e zaman gerektirir. lakin takıldığın nokta tamponlar, tamponları kolay kolay giydirmez bu işi yapanlar gerekiyorsa boyanır o ayrıdır ama siz ne düşünüyorsunuz ?
  16. Volkan Baki Hür

ilk tipografi çalışmam

ilk olması babında elbetteki iyi. tavsiyem bu işi gerçekten iyi yapan insanların çalışmalarını kendine örnek alman.
  17. Volkan Baki Hür

Boş Kurumsal Çalışma Örneği

@Arzu Uluırmak evet yorumunuza bende katılıyorum... yalnız rezilasyona takıldım ben, kimin tabiridir bu rezilasyon ?
  18. Volkan Baki Hür

corel drawın photoshopa göre üstünlükleri neler

@eminecik etkileşim elbette olmak zorunda, ki ben corel draw ın nerdeyse 10 versiyon öncesini biliyorum versiyon 6 dan sonra tek yaptıklaı bug ları kapatmak. belirtmek istediğim adobe programalrını kullanıyoruz ama kısmi kullanıyoruz halbuki sadece adobe ürünlerini kullananlar biz...
  19. Volkan Baki Hür

sitemize nasıl ulaştınız ?

bi arkadaşın msninde gördüm o zman girip bakmıştım ve diğer site ile aynı zannetmiştim sadece tema değişmiş fakat bugun girip gördüğümde aynı olmadığını farkettim. ne nerden ne zaman kiminle gelmiş araştırıyorum :)
Yukarı Alt