Arama sonuçları

1. B

Tasarım Programlarını Winrar Dosyası Şeklinde Indirebileceğim Bir Site Var Mı

Bu durumu ben en başta düşündüm... Satın almana gerek yok şeklinde birkaç uyarı aldım.... Ondan sonra zaten winrar dosyası şeklinde indirebilmek için aramaya başladım.... Birçok programa ihtiyacım var hepsini birden satın almamda zor... mutlaka bu programları öğrenmem lazım, özellikle de corel...
  2. B

Murat bey teşekkür ederim... Programları bugün indirmeye çalıştım. Ne yazık ki <Illustrator tarafından artık desteklenmeyen bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. > şeklinde bir uyarı aldım.. Diğer bilgisayarda deneyeceğim... Lakin bu deneme sürümleri 30 günlükmüş..Oysa ben bu programları...
  3. B

Çok teşekkür ederim.... Direk bu adreslere girip indirebiliyor muyum.. Ya da nasıl bir yol izlemeliyim.... Deneyeceğim inşAllah başarılı olurum...... Öncesinde birçok siteden denedim fakat olmadı....
  4. B

Merhaba, bu siteyi bugün keşfettim... Tam olarak inceleyebilecek zamanım şuan olmadı ama geniş kapsamlı bir site olduğu kanısındayım. Günlerdir aradığım sorularımın cevabını yakalayacağımı tahmin ediyorum... Corel Draw, illustrator, Freehand, Adobe Photoshop... vs gibi tasarım programlarının...
Yukarı Alt