Arama sonuçları

1. cem seçer

Web Banner Tasarımı

Merhabalar, Domain - Hosting firmasına, sunucu hizmetlerinin tanıtılması için freelance olarak yaptığım web banner tasarımı. Diğer Tasarımlarıma cemsecer.com web adresimden dilerseniz ulaşabilirsiniz.
  2. cem seçer

Sanal Sunucu Web Banner Tasarımı

Domain - Hosting firmasına sanal sunucu tanıtılmak üzere freelance olarak yaptığım web banner tasarımım. Diğer tasarımlarıma dilerseniz cemsecer.com web adresimden bakabilirsiniz
  3. cem seçer

Hosting Firması Banner Tasarımım

Merhabalar, Hosting firmasına web banner tasarımım, Şirket tarafından onaylandı, 3 banner tasarımı daha yapacağım.tasarımla ilgili olumlu - olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Diğer çalışmalarıma cemsecer.com web adresimden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler
  4. cem seçer

Emlak Logo Tasarımı

Merhabalar, Çetin Kaya Emlak Logo tasarımım. Diğer tasarımlarım www.cemsecer.com web adresimde mevcuttur. Merak eden arkadaşlar ordan bakabilir. Teşekkürler.
  5. cem seçer

Ev Yemekleri Web Tasarımı

Merhabalar, Evin Ev yemekleri web tasarımım hakkında sizlerden olumlu - olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Diğer çalışmalarıma www.cemsecer.com web adresimden bakabilirsiniz. Teşekkürler.
  6. cem seçer

İnşaat Logo Tasarımı

Merhabalar, Haznedar İnşaat Logo tasarım çalışmam. Diğer Çalışmalarım www.cemsecer.com web sitemde mevcuttur. Olumlu - olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  7. cem seçer

Hotel Web Tasarımı

Merhabalar, Reto Hotel İçin Web tasarım çalışmam. Diğer Tasarım Çalışmalarım www.cemsecer.com web sitesinde mevcuttur. Olumlu Olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler
  8. cem seçer

Güzellik Salonu Web Tasarımı

Merhabalar, Güzellik Salonu web arayüz tasarımım. İşveren onayladı. Diğer web arayüz çalışmalarım www.cemsecer.com web adresimde mevcuttur. Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  9. cem seçer

Öz Kumaş Kartvizit Tasarımı

Merhabalar, Öz Kumaş Kartvizit Tasarımım. Diğer Tasarımlarım www.cemsecer.com web adresinde mevcuttur. Olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  10. cem seçer

Logo Tasarım Çalışmam

Merhabalar, RGG Teknolojik Teksil Makine logo çalışmam. Diğer logo tasarım çalışmalarımıda http://www.cemsecer.com/calismalarim.php web sitemde mevcuttur. Teşekkürler.
  11. cem seçer

Google Kişisel Kartvizit Tasarımım

Merhabalar; www.cemsecer.com web sitemi yayına açtıktan sonra, Ona uyumlu kartvizit tasarımı yaptım. Arkadaşlardan olumlu - olumsuz eleştirilerini rica ediyorum Teşekkürler.
  12. cem seçer

Grunge Portfolyo Web Tasarımı

Merhabalar, www.cemsecer.com web site tasarımımı yaklaşık 1 ay önce hizmete açtım. Tasarımımla ilgili arkadaşlardan olumlu olumsuz eleştirilerini bekliyorum. Teşekkürler
  13. cem seçer

Freelance Web Tasarım İşi Arıyorum

Merhabalar, Web tasarım alanında freelance olarak hizmet vermekteyim. Şirketlere freelance olarak sayısız işler yaptım. Dilerseniz www.cemsecer.com web sitemden yaptığım çalışmalara bakabilirsiniz. teşekkürler
Yukarı Alt