Arama sonuçları

1. M

İZMR/ grafik tasarımcısıyım iş arıyorum

9 eylül eğitim fakultesi grafik tasarım mezunuyum..photoshop,freehand,illustrator,corel, ve office uygulamalarını iyi derece biliyorum..İzmirde büyük reklam şirketlerinde çalıştım...şuan boştayım iş arıyorum..tekliflerinizi bekliyorum..şimdiden teşekür ederim. msn : ...............
  2. M

Bayan Grafiker Aranıyor.(Konya)

allah allah yaa anlamıyom bunu hiç..bayan grafikeri napcan kardeşim sapık mısın yaa...erkek olsa noluyo onu anlamadım..hani sekreter ya da halkla ilişkiler uzmanı olsa tamam da ..grafiker arıyon bi de bayan olacak...napcan çıkma teklifi mi edecen..yürü git yaa
  3. M

freelance web tasarımcı

slm..sizinle çalışabilirim..ama şehiri söylerseniz sevinirim.izmirdeyim ben..msn bırakıyorum .........................
  4. M

Acil Grafiker Aranıyor

şehrinizi yazsaydınız keşke...
  5. M

grafiker

fiyatlarınız hakkında bilgi verirseniz sizinle çalışabilirim. uygun olursa alanyaya yerleşebilirim.şuan izmirde büyük bir reklam şirketinde çalışıyorum burdan ayrılacağım..benimle iletişime geçmeniz halinde Cv gibi bilgilerimi yollayabilirim..saygılar iletişimi kolaylaştırmak açısından msn ve...
  6. M

grafiker

eğer fiyatlarınız hakkında bilgi verirseniz..niteliklerim hakkında bilgi verebilirim..işinize yarayacaktır
Yukarı Alt