Arama sonuçları

1. Ada BULUT

Photoshopta T-shirt Tasarımı

Rafet bey, çok teşekkürler ediyorum bu faydalı bilgileriniz için. Sadece benim değil eminim bir çok kişinin işine yarayacak değerli bilgiler bunlar. Tekrar çok teşekkürler :)
  2. Ada BULUT

Konu ile ilgili anlatımlarınızı bekliyorum ve benim gibi başka bekleyen, takip eden arkadaşlarda vardır mutlaka... Bekliyoruz yani biz :)
  3. Ada BULUT

Süper derim ;)
  4. Ada BULUT

Bende yeni başladım, normalde model tasarımcısıyım ama şimdi baskı çalışması da yapmam isteniyor; 1-Bunun belli bir ölçüsü var mı mesela başlarken kaça kaç ölçü gerekir? Çözünürlüğün bozulmaması hakkında da bilgiye ihtiyacım 2-T-Shirt baskı için en uygun program hangisi? 3-Çalışmayı...
  5. Ada BULUT

Corel Draw'da çalışmayı group yapıp PDF olarak kaydettikten sonra...

Denedim evet oldu, şifre sordu. Teşekkür ederim :)
  6. Ada BULUT

Ben de şimdi bunu soracaktım ki; siz benden önce cevaplamışsınız Hakan Bey çok teşekkür ederim. PNG olarak kaydedip, corel de açınca çözünürlük çok kötü oldu, çözünürlük bozulmasın diye nasıl kaydetmem gerekir diye sormadan cevabım hazırmış bile, şimdi deneyeceğim anlattıklarınızı ;)
  7. Ada BULUT

Tekrar teşekkür ederim sizin de vaktinizi aldım evet aynı yere geldik :) Teşekkürler iyi çalışmalar :)
  8. Ada BULUT

Teşekkür ederim Zxxxe, benden PDF olarak istedikleri için ben de size o şekilde sordum ama anladım ki; aslında PNG olarak kaydetmeliymişim. O zaman çalışmamın üzerinde istedikleri gibi rahatça oynamayacaklar. Tekrar teşekkürler :)
  9. Ada BULUT

Mesela üstte eklediğim çiçek PNG olarak kaydedilmiş, benim de tam olarak istediğim bu
  10. Ada BULUT

olmuyor... Acaba PNG olarak mı kaydetmem gerekiyor üzerinde oynama yapılmaması için?
  11. Ada BULUT

x4 de daha farklıymış yeri, buldum ama yaptım olmadı, corel de açınca yine açıldı. PDF olarak istiyorlar benden. T-Shirt ve tekstil baskı desenleri hazırladım. Security den şifre koysam o zaman çalışmamı kilitleyebilir miyim acaba?
  12. Ada BULUT

Ben File menüsünden direkt olarak PDF olarak kaydediyordum. Dediğiniz gibi yapmak istedim ama export yaptığımda objects menüsünü göremiyorum :(
  13. Ada BULUT

Merhaba, Ben corel draw x4 kullanıyorum. Hazırladığım bir çalışmayı group haline getirip PDF olarak kaydediyorum (...Çünkü göndereceğim kişi yada kişilerin benim emek emek minik minik uğraştığım çalışma üzerinde extra oynamalar yapmalarını ve bunları nasıl yaptığımı bilmelerini istemiyorum...)...
  14. Ada BULUT

Logo Çizimi Corel Ders

Linkleri tekrar verebilir misiniz, aktif değil :(
Yukarı Alt