Arama sonuçları

1. Rafet Sarıyar

Cepli dosya ve karton çanta tasarımlar

Çanta parlak selefon yapıldı, cepli dosya mat selefon ön yüz logo ve logo altındaki yazılar gofraj, ve lake ortadaki saat kulesi ve arka taraftaki logolar lake uygulandı çıkan sonuç çok iyi oldu fikir vermesi açısından paylaşmak istedim
  2. Rafet Sarıyar

Dönen tabela yardım lütfen

Arkadaşlar merhabalar; Aşağıdaki gibi bir led tabela yaptık ve sürekli 360 derece dönmesi lazım buna ne şekilde net bir çözüm bulabiliriz bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  3. Rafet Sarıyar

Bir spor tesisi için hazırladığım katalog çalışmam

Bir spor tesisi için hazırladığım katalog çalışmam, Eleştirilere açığım birdahakine söz düzelticem :)
  4. Rafet Sarıyar

Acil Opedo maskot yüksek çözünürlükte ihtiyaç

Arkadaşlar çok acil Opet'in Opedo maskotuna ihtiyacım var, 15 metre baskı için kullanılacaktır yüksek çözünürlükte hatta varsa vektöreline ihtiyacım var elinde olan varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
  5. Rafet Sarıyar

11 Yaşında Kızımın davetiye tasarımı paylaşmak istedim :)

Arkadaşlar 11 yaşında bir kızım var Allah uzun ömür versin ellerinizden öper, dün gece çok hararetli bir ekip çalışması vardı evde.Arkadaşları ile saat akşam yedi gibi başlayan telefon trafiği onbirlere kadar devam etti.Nedir bu telefon trafiği diye sorduğumda anlatmaya başladı: öğretmenler günü...
  6. Rafet Sarıyar

ARAÇ kaplama forum ve eleştirilerinizi hatta fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar geniş bir kurumsal kimlik çerçevesinde firmanın araçlarınada bir standart getirmemiz gerekiyor hazırladığımız logo ve slogan bu şekilde, araçlar içinde bu şekilde bir tasarım yaptım yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler
  7. Rafet Sarıyar

müşteriye hazırladığımız çift kat plexi tabela

tabelada birşey yok aslında, ama çizim olarak sundum ilk başta.Hoşuma gitti çıkan çalışma o yüzden paylaşmak istedim. Bu gibi işlerde fikir verir belki işe yarar :)
  8. Rafet Sarıyar

bina giydirme calışması çalışma hakkında yorumlarınız benim için önemli arkadaşlar

Bina giydirme çalışması ; Arkadaşlar çizimler kendime ait birşeye benzettim sanırım ama gördügünüz hataları paylasırsanız müşteriye gitmeden düzeltmek isterim
  9. Rafet Sarıyar

böyle bir eli ilanı hazırladım yorum bekliyorum teşekkürler

Böyle birşey hazırladım ama uygunmudur diye fikir almak istedim önlü arkalı el ilanı arkadaşlar yorumlar lütfen
  10. Rafet Sarıyar

Logo tasarımı hakkında fikirleriniz

Arkadaslar aranıza yeni katıldım bir gayrimenkul firmasının ilk çalışmaların başladık ve tabiki logo ile giriş yaptık lütfen çalışmalar üzerindeki fikirlerinizi belirtirmisiniz? Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Yukarı Alt