Arama sonuçları

1. TutorialTurkey

Photoshop cc'de logo yapımı | TutorialsTurkey

@boro Tekrar ekledim iyi seyirler
  2. TutorialTurkey

Photoshop cc'de logo yapımı | TutorialsTurkey

Bu dersimizde Photoshop da logo yapımı konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar video da yaptığım ve diğer logoları altta paylaştım isterseniz indirip kullana bilirsiniz bir teşekkür yeterli iyi seyirler Logolar http://turbobit.net/g1njd8f9fsn5.html
  3. TutorialTurkey

Bir resme Kar efekti nasıl Yapabilirim?

@Alican Cevik Photoshop her sürümü ile yapabilirsin ben bu konu ile alaka bugünlerde bir videolu anlatım yapmayı planlıyorum yoğun şimdi sana buradan anlatsam karışık gelebilir yaptığım effekti ama kullanmayı biliyorsan kısaca anlatabilirim
  4. TutorialTurkey

Photoshop cc'de manipülasyon yapımı (Adriana lima)

@Ali DANIŞAN Teşekkürler yorum için farklı bakış açıları her zaman iyidir dediklerinizi bir daha ki çalışmalarımda uygulamayı denerim
  5. TutorialTurkey

Photoshop cc'de manipülasyon yapımı (Adriana lima)

Bu dersimizde Photoshop da manipülasyon konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar video da kullandığım resmi altta ki linkten indirebilirsiniz bir teşekkür yeterli iyi seyirler Resimi indirmak için tıkla http://turbobit.net/2qezv0ndixma.html
  6. TutorialTurkey

Photoshop cc'de manipülasyon yapımı Nicolas Cage

Bu dersimizde Photoshop da manipülasyon (Nicolas Cage) konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar video da kullandığım resimleri altta ki linkten indirebilirsiniz bir teşekkür yeterli iyi seyirler Resimler http://turbobit.net/qaxz2qh73h50.html
  7. TutorialTurkey

Bir resme Kar efekti nasıl Yapabilirim?

Basit aslında istediğini yapmak buz effekti içinde resimlerden yararlanıp gerçekçi görüntü elde edebilirsin bir tane örnek olması adına bir resim yaptım bakabilirsin
  8. TutorialTurkey

Photoshop cc de manipülasyon yapımı

Bu dersimizde Photoshop da manipülasyon konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar video da kullandığım resimleri altta ki linkten indirebilirsiniz bir teşekkür yeterli iyi seyirler http://turbobit.net/xtceenvql7yz.html
  9. TutorialTurkey

Photoshop cc de resmi renklere bölme

@H-D Yeni videolar var da video içi düzenlemeleri yapınca yüklüyorum işten fırsat buldukça yeni videolu dersler gelmeye devam edecek yorum için teşekkürler
  10. TutorialTurkey

@Ali DANIŞAN Tabi ki yanlış anlamadım her türlü eleştiriye açığım dediğin gibi çok sayıda var internette bu tür videolar ama anlatımlar aynı olmadığı için farklılık gösterebilir benim yada başkasının çekip yüklediği video bir başkası için daha öğretici olabilir bazı videolar var internette ne...
  11. TutorialTurkey

Bu dersimizde Photoshop da resmi renklere bölme konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar iyi seyirler
  12. TutorialTurkey

Photoshop da Photo Manipulation çalışması

@ZxxxE Teşekkürler
  13. TutorialTurkey

Photoshop da Photo Manipulation çalışması

Bu dersimizde Photoshop da Photo Manipulation konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar iyi seyirler
  14. TutorialTurkey

Photoshop da yazı üzerine gölge effekti ve yansıma verme

Bu dersimizde yazı üzerinde gölge efekti ve yansıma efekti verme konusunu işledim Anlamadığınız yerleri sormaktan çekinmeyin arkadaşlar iyi seyirler
  15. TutorialTurkey

Photoshop da patlama effekti |Fırça

Kolay bir çalışma ve sonuç güzel bir effekt bu effekti istediğiniz her yerde kullana bilirsiniz arkadaşlar tamamen zevkinize kalmış
  16. TutorialTurkey

Photoshop da suluboya effekti

İyi seyirler yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazabilirsiniz arkadaşlar seviye düşmediği sürece
  17. TutorialTurkey

Photoshop da youtube kapak resmi yapımı

Hızlı geçişler sadece resimleri eklerken ve siyah çizgileri eklerken geçiyor oda video sıkıcı olmasın diye geçtim orada sadece resim ekleme yapıyor ama video benimde içime sinmedi ne yalan söyleyeyim eksiklerimi gördüm sizin dediklerinizi de dikkate alıcam teşekkürler yorum için
  18. TutorialTurkey

Photoshop da youtube kapak resmi yapımı

Kolay bir çalışma :)
  19. TutorialTurkey

Photoshop'da basit text effekti

@5213 Teşekkürler yorum için aslında her ders kolaydır da biraz el becerisi lazım
  20. TutorialTurkey

Photoshop'da basit text effekti

Yapımı kolay bir text effekti arkadaşlar umarım işinize yarar
Yukarı Alt