Arama sonuçları

1. Firdevs Oral

Font İstek..

Merhaba Arkadaşlar, Bana Frutiger Font Ailesi lazım.. Nereye baktıysam yok.. varsa bile linkler ölmüş vs. 2 gündür bu karakteri arıyorum ama internette paralı sitelerde mevcut. Frutiger 65 falan değil. Elimdeki dosyada direk Frutiger fontu kullanılmış ve benden bu yazı karakterini istiyor...
  2. Firdevs Oral

Font İstek; Swift Font Family

Arkadaşlar bana cok acil bir şekilde Swift Font Family lazım. Aşağıdaki linkte aradıgım font var fakat ucretsiz sitelerde mevcut degil. Tüm zamanların en iyi 100 fontu serisinde mevcut bu font fakat o seriyide indiremedim. Bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...
  3. Firdevs Oral

Görseldeki yazı karakteri ?

Arkadaşlar ekteki yazı karakterinin hangisi olduğunu bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Teşekkürler
  4. Firdevs Oral

Görseldeki yazı karakterini bulamıyorum !!!

Merhaba arkadaşlar, Resimdeki fontu nereye bakarsam bakayım bulamadım bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirm. Şimdiden Teşekkürler http://img502.imageshack.us/img502/7515/yaziii.jpg
  5. Firdevs Oral

istek; Stilize edilmiş aslan vektörleri lazım...

Merhaba Bana stilize edilmiş aslan vektörleri lazım.. aslan kafası falan da olabilir.. forumda araştırdım fakat bulamadım.. yardımcı olursanız cok sevinirim.. teşekkür ederim....
  6. Firdevs Oral

istek; konfeksiyon, terzi malzemeleri.. iplik, iğne, dikiş makinası, makas, kumaş v.b

Arkadaşlar merhaba, Ben konfeksiyon ve terzi ortamında kullanılan malzemelerin vektörel çizimlerini arıyorum.. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.. forumda baktım fakat bulamadım.. eğer önceden bu yada benzeri bir konu açıldıysa şimdiden kusura bakmayın... İyi Tasarımlar
  7. Firdevs Oral

istek; çöl resimleri...

Arkadaşlar merhaba, Bana yüksek çözünürlüklü çöl ve deve resimleri lazım. Araştırdım fakat bulamadım. Eğer varsa beni o sayfaya yönledirebilir misiniz ? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
  8. Firdevs Oral

Yılbaşı, kardan adam, noel ağacı.....

Merhaba arkadaşlar, Bana freehand de kullanabileceğim yılbaşı ile ilgili kardan adam ve noel ağacı vektörleri gerekiyor. Vektör kısmında birşey bulamadım.. clipart kısmında arattırdığımda bir sayfa çıktı indirdim ama işime yaramadı :( sizde varsa yardımcı olur musunuz ? Eğer bu konu daha önce...
Yukarı Alt