Arama sonuçları

1. prensmiskin

Ambalaj Tasarımı Matba Kısmı Nasıl Çıktı Alınır ?

Teşekkürler Efendim Sayenizde Matbaa'ya gönderdim Sağlıklı Mutlu Günler Olsun.
  2. prensmiskin

Tuncer bey cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten beni çok iyi aydınlattınız. Sayenizde kafamda soru işareti kalmadı. Önce kesim sonra baskı bilgisi ihtiyacım olan bilgiydi. Fakat bunun birde katlama kısımları var onları genelde yapıştıracak kişi el ile mi katlıyor, yoksa bunun da bir...
  3. prensmiskin

AMBALAJ Baskı Süreci - Katlama Çizgileri Nasıl Koyulur ?

Merhaba bir kutu tasarımı yapıyorum bitmek üzere ve bu işte çok iyi değilim bir kaç konu da bilgi eksiğim var aydınlatırsanız çok memnun olurum. ambalajlar da katlama yerlerini matbaa ya göndermeden önce belirlemek gerekiyor muş fakat bu çizgiler baskıda görülebilir bu sorunu nasıl aşacağız ...
  4. prensmiskin

Tuncer bey verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum çok işime yaradı fakat anlayamadığım bir kaç kısım daha var rica etsem beni aydınlatırmısınız ? Efendim katlama çizgilerini ben mavi renk de ve kesim çizgilerini kırmızı renkte gösterirsem bu renkler baskıda görülür...
  5. prensmiskin

Merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Yardım ederseniz çok sevinirim çünkü nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum. Benden ambalaj tasarımı yapmamı istediler elimde bir pdf var ölçü bilgileri bu pdf de mevcut. Ben bu ölçülere göre tasarımı corel de yaparım fakat daha önce hiç ambalaj tasarımı...
  6. prensmiskin

Corel Resim Kenarlarını Gölgelendirerek Kaybetme Nasıl Yapılır ?

Teşekkürler efendim oldu çok sağolun iyi çalışmalar mutlu günler. :):harika:
  7. prensmiskin

Efendim merhaba teşekkür ediyorum cevabınız için fakat bende tıkladığınız button görülmüyor o butonu nasıl aktif edebilirim ?
  8. prensmiskin

Merhaba ben oğuzhan aşağıdaki gibi bir görsel yapmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. İşveren iş bekliyor yardımcı olursanız çok çok sevinirim. teşekkürler. Aşağıdaki resmin sağ tarafı siyah fakat sol tarafa doğru gölge verilmiş ben corel de drop shadow tool ile yapmaya çalışıyorum...
Yukarı Alt