Arama sonuçları

1. Abdullah Batur

Ölüm Fermanı Yazıldı

Mozilla firefox varken hiçbirine ihtiyaç bile duymuyorum açıkçası. Ama kendi pcim dışında başka bir yerde girmem gerektiğinde hele de ie6 varsa, maalesef web 2.0 özelliklerinin nerdeyse %90 civarında bu tarayıcı tarafından desteklenmemesi sıkıntı yaratıyor. Özellike webmasterlar için çok...
  2. Abdullah Batur

seçim afişleri için EVET mührü lazım

http://www.vectorstock.com/royalty-free-vector/499-postmarks bu linke bir bakın isterseniz.
  3. Abdullah Batur

Corel X4 Görsel Sesli Anlatım

Paylaşımınız için teşekkürler, faydalı bir paylaşım olmuş.
  4. Abdullah Batur

"Seni Seviyorum"'un FarkLı diLLerdeki söyLemLeri

Benim sitemde de 111 dilde yayınlanmıştım zamanın birinde :) Adaşımın dediği gibi, en güzeli içten söylenileni tabiki...
  5. Abdullah Batur

En İyi Anti-Virüs Yazılımı Hangisidir?

Ankette bulunan tüm AV yazılımlarını kullanmış ve test etmiş biri olarak, size şunu söyleyebilirm; Bire AV yazılımınıda en önemli nokta sürekli güncelleme ve gerçek zamanlı tarama özelliklerinin bulunmasıdır. Maalesef ki, günümüzde %100 başarı elde eden hiçbir AV yazılımı bulunmamaktadır...
  6. Abdullah Batur

Birde kart çalışması sunayım

@BURÇİN DAMLA YETEN BEnimde gözüme kötü gelen sarı-kırmızıydı :D Sarı - Lacivert daha çok yakışırdı .. :p Ellerinize sağlık hoş olmuş bu arada .
  7. Abdullah Batur

İnternet Kullanıcılarının Dikkatine ! ! !

Yıllardır bunu kimseye anlatamıyorum :) Teşekkürler paylaştığınız için..
  8. Abdullah Batur

%25 İndirim Çeki

Hoş bir çalışma, ellerinize sağlık.. 8 mart cümlesi benimde dikkatimi çekti, ama 2. çalışmanızda düzeltmişsiniz. Emine hanıma bir-iki tane geçerli kupon yollamayı unutmayın :D İyi çalışmalar dilerim..
  9. Abdullah Batur

banner tasarımım

Güzel bir çalışma olmuş, tebrikler.. Sadece gözüme çarpan, kullandığınız şerit hareket esnasında biraz çerçevenin dışına taşıyor. Kolay gelsin.
  10. Abdullah Batur

Araç giydirme uygulamam

Dikkat çekici olmuş, ellerinize sağlık.
  11. Abdullah Batur

Türk Takım Logoları - Pattern - Style - Brush

Anlaşılan bu konuda yanlız kaldım :) Herkes mi Trabzonlu burda :D
  12. Abdullah Batur

Var var içinde :) indirin.. Trabzonu severiz biz :)
  13. Abdullah Batur

@Emine Şahin Fenerbahçe neyimize yetmiyor efenim :)
  14. Abdullah Batur

Türk Takım Logoları | Pattern | Style | Brush | 25 Mb Buradan İndirebilirsiniz.
  15. Abdullah Batur

Facebook Hesabı Olan Mutlaka Okusun

Teşekkürler, aydınlatıcı bir yazı.. Ben tüm grup davetlerini hemen iptal ederim. En sağlıklısı bu çünkü.. Hiçbirine inanmam..
  16. Abdullah Batur

Google tüm siteleri zararlı ilan etti!

olur bazen böyle şeyler :) Google bununda üstesinden gelir..
  17. Abdullah Batur

bir iki Illustrator çalışma

Konuyu daha yeni gördüm, Yeni açılan konuları görmek biraz zor oluyor. Geçen sene yönetimden son konuları gösteren eklentiyi eklemelerini rica etmiştim, ama güvenlik sebebiyle eklenmeyeceği söylenmişti. Son konuları ana sayfada göremediğimiz için her açılan konuyu hemen farkedemeyebiliyoruz. o...
  18. Abdullah Batur

Mickey Mouse Çerçeveler

Güle güle kullanın arkadaşlar..
  19. Abdullah Batur

Mickey Mouse Çerçeveler

19 PSD | 150 dpi | 1570х1240 | 48.37 MB Buradan indir
  20. Abdullah Batur

Tesettür Kıyafetli Template PSD 2 Adet

@Emine Şahin Ben teşekkür ederim..
Yukarı Alt