Arama sonuçları

1. LaNethLi

Piercing Yapımı

teşekkürler ders için :) bende gerçek piercing sanmıştım :D
  2. LaNethLi

T-Shirt Çizimleri Cdr - Eps - Ai

saol paylaşım için güzelmiş
  3. LaNethLi

Dünyanın en aptal insanı ..

puhahahah bushtan başka ne beklenirr :D çok mantıklı :D:D:D:D
  4. LaNethLi

Majestic Tarot Brushes

saol paylaşım için çok güzeller..
  5. LaNethLi

Çeşitli Brushes

çook çook saolun emeginize saglık özellikle kan ve götik :p makyaj brushuna bayıldım :)
  6. LaNethLi

Resimde kaç öküz var ??????

@admin şiddetle katılıyorum sana admin :D tam tamına 4 tane kocaman ÖKÜZ var :D
  7. LaNethLi

Sqirlz Water Reflections (Su Efekti)

güzelmiş saol yaa :)
  8. LaNethLi

Uyarı ( SÜPER BAK )

iyimiş özellikle tutumlu windowsu sevdim :D
  9. LaNethLi

işinize yararmı bilmem ama çok saglam resimler bakın..!!skull agırlıklı ;)

@MehmetBozaslan arkadaşın biri kısıtlı bi alana sahip demiştee lafım onaa yanlış olmasın :D
  10. LaNethLi

En komik reklam tasarımları

:eek: süpermiş bunlarr yaaa görmemiştim valla saolasın.. bazıları kopmalık :D :D
  11. LaNethLi

120 high res Tattoo pics (Yüksek çözünürlükte dövme resimleri)

teşekkürler yeetrince tattoo var ama bunlarda olsun :)
  12. LaNethLi

süper yaratıcı tasarımlar =)

tasarım diye ben bunlara derim bee :D
  13. LaNethLi

bu resimlerin baskı alanı nasıl kısıtlı anlamıyorum sizi gerçekten :) hiçmi taxime bakırköye yda ne bilim kadıköy modaya gitmiyorsunuz heryer buna benzer baskılarla yapılmış tşrt swtşrt giyenlerle dolu bunlar metalist rock hatta gothic kesimin en çok tercih ettigi şeyler.. ve piyasası kısıtlı...
  14. LaNethLi

kirli çocuklardık biz,sokakları alt üst eden,kirli çocuklardık biz hmde en kirlisindn

tamamdır millet linki yeniledim pc cozutmuş kusura bakmayın bnm hatam degil :) iyi indirmeler :D
  15. LaNethLi

tipografi çalışmalarım

hepsi güzel ellerinize saglık ama en çok 2. süper bişi olmuş bence..
  16. LaNethLi

kirli çocuklardık biz,sokakları alt üst eden,kirli çocuklardık biz hmde en kirlisindn

@MehmetBozaslan afiyet olsun .. lanet bedenimde degil ruhumda ;) neyse bunlar karışık konular.. saygılar..
  17. LaNethLi

çözünürlükler güzel ama nedendir bilmem upload ettim fotoda kötü gözüküyo :( http://rapidshare.com/files/69325426/kirli.rar.html
  18. LaNethLi

duvar kağıtları

@duygujum :( iyi ya öle olsun ne diim :o
  19. LaNethLi

@iso87 daha buda bişeymi 61 tanecik arşivmi olurmuş? ben en sadelerini seçtim gönderdim :D resim indrmekle nette geçirilen zamanın alakası ne anlamadım neysee.. işinize yarasın veya yaramasın ben paylaşmak istedim hepsi bu ;)
  20. LaNethLi

Tablo resimler

:eek: saol yaa süpersin.. :cool: sanat ve sanatçı budur diyorumm.. YORUMSUZ..
Yukarı Alt