Arama sonuçları

1. Sener Kaan Kilic

Flex ve Flok baskı teknikleri hakkında bilgisi olan lütfen detaylı olarak paylaşsın

Değerli arkadaşlar sizden bir konuda yardım etmenizi istiyorum..Ben "tişört baskı" işine girmek istiyorum.öğrenmek istediğim şu,^flex ve flok baski yaparken tisortlere negibi asamalardan gectigini bana asama asama anlatabilecek bu isi yapan arkadaslardan bilgi almak istiyorum bilen arkadaslardan...
  2. Sener Kaan Kilic

Flex ve Flok baskı teknikleri hakkında bilgisi olan lütfen detaylı olarak paylaşsın

arkadaslar bende konu actim ama yardiminiz burdanda olabilir.flex folyoyu t-shirte nasil aktarabilirim? nelere dikkat etmeliyim? tshirtleri sicak prese yerlestirirken silikon bir tabakasi var makinamin. tisortun icine extra kagit koymam gerekirmi kimileri koyuyormus nedeni galiba flex arka kisma...
  3. Sener Kaan Kilic

T-shirtlere flex baskiyi adim adim anlatabilirmisiniz acill

makinalarim mevcut plotter ve sicak pres ütümde mevcut plotterdan baslayip adim adim t-shirte flex baskiyi anlatirmisiniz Değerli arkadaşlar sizden bir konuda yardım etmenizi istiyorum..Ben "tişört baskı" işine girmek istiyorum.öğrenmek istediğim şu,^flex ve flok baski yaparken tisortlere...
  4. Sener Kaan Kilic

tisortlara nasil baski yapabilirim

peki güzel anlatmissin burak ama yazicidaki boya normal boyami yoksa ayri bir boyalari varmi yazicilar icin.her yikama sonrasi görüntünün kalici olmasi lazim o konular hakkinda biraz daha bilgilendirirmisin
  5. Sener Kaan Kilic

burak tisortlara yapilan bircok baski cesidi var flex flock transfer kagidi gibi ana maddeler geliyor yapilacak zeminin üstüne bunlarin hazirlanis asamasindan yapimlarinin bitimine kadar anlatabilirsen detayli olarak veya bana yardimci olursan sevinirim
  6. Sener Kaan Kilic

sagol burak ilgin icin ama bana detayli bilgi gerekiyor o dedigin ütüden bende var zaten isi bilsem onlarla suan baski dükkani acarim bana bu isleri bilen arkadaslarin yardimi gerekiyor isi bilen arkadaslar lütfen biraz detayli yardim
  7. Sener Kaan Kilic

selamlar bende plotter var birde press ütü var ben bunlarla sattigim formalarin üzerlerine baski yapmak istiyorum ama bu konu hakkinda genis kapsamli bilgi edinmek istiyorum bana yardimci olurmusunuz lütfen
  8. Sener Kaan Kilic

Bazı Tabela Örnekleri :

selamlar bende plotter var birde press ütü var ben bunlarla sattigim formalarin üzerlerine baski yapmak istiyorum ama bu konu hakkinda genis kapsamli bilgi edinmek istiyorum bana yardimci olurmusunuz lütfen
  9. Sener Kaan Kilic

TEX-JET - Tekstil Dijital Baskı Makinası

bendede bir yazici var ama markasi hp onunla bende tisorte baski yapmak istiyorum ama yaptigim baskinin uzun ömürlü olmasini istiyorum hangi boyalari kullanmam lazim birde ütülemem lazim galiba neleri uygulamam lazim bilemiyorum bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz birde bu makinayi...
Yukarı Alt