Arama sonuçları

1. sehirlim84

bu aralar nete girmiyorsun galiba

bu aralar nete girmiyorsun galiba
  2. sehirlim84

Nakış ile emprime eğitim takası

adres yasaklanış
  3. sehirlim84

accurate 4 te tek pul yapmak

arkadaşlar accurate 4 dün 620 versiyonunda pul işi yapılır diğer sürümlerinde de pul var ama nakış makinaları pulu görmez bu bilgiyi verdikden sonra tek pul yapımına gecelim. pul indirmek istediğimiz yere manul şekilde pir tık la bir vuruş ekliyoruz ve ekranın solda makasın üstünde pılu...
  4. sehirlim84

accurate programındaki desen yapımı

değişik bir teknik yok o desende sadece cizerken dikat edilmesi gerek benim tahminimce senin kafanı karıştıran cok az değişik değer renklerin kullanılması orda üst üste gelen değişik renkler var eğer aynı desenden bahsediyorsak . bir de desen manuel değil iyi kontrol edersen gürürsün cevap...
  5. sehirlim84

Nakış ile emprime eğitim takası

Arkadaşlar ben nakış desinatörüyüm accurate 4 nakış programını kullanıyorum emprime desinatörlüğünü öğrenmek istiyorum corel bilgim iyi photoshop bilgim eksik biraz ve işin tekniğini bilmiyorum tabi .nakış desenciliği karşısında baskı desen eğitimi veren arkadaşş varmıdır
  6. sehirlim84

emrime desen kursu varmı

arkadaşlar emrime desen kursu varmı ben netten arıyorum bir türlü bulamadım bunun kursunu veren yerler varmı yerleri nerededir nasıldır kaç gün sürer bilgisi olan baylaşsın lütfen Aşağıdaki linke tıklayarak emprime desen kursu alabilirsiniz. www.desinatorkursu.com
  7. sehirlim84

Accurate Desenlerİ

dream ben bildiklerimide sorabilirmiyim maksat sormak yani:)
  8. sehirlim84

Monogram

hazır nakış monogramı yok yapılabilir ama ...accurete fontları kullanmak için pc nin yazı tipleri bölümüne eklerseniz acuretin cizim modunda bunlara babaka bilir ve daha iyi şekilde calışabilirsiniz yanı mıknatıs ve yapışkanları kullanabilirsiniz
  9. sehirlim84

Bu bir grafikerler hikayesidir

oysa mahmut sinsi planlar kuruyordu aldığı hediyenin akşamki karşılığının heyecanı sarmıştı .salyalar dükülmeye başlamıştı bileeee
  10. sehirlim84

bu desen hangi parametrede yapılmış acaba bilen varmı

desen cin iğnesi ile yapılmış accurate de efekt 1 veya 5 olabilir yazı normal sargı ile yapılmışş bazı yerlerdeki incelikler kumaşın maylarına iplikler gümüldüğü içindir yanıltmasınn onların hesapını yaparak cizeceksin kalkan üzerinde ki harf ise ya sonradan sargı ile yapılmış eğer accurate...
  11. sehirlim84

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@desinist accurate 6,20 nın altındaki sürümlerde pıl dseni yapamazsın soru cıkıyor nakış makinası gürmüyor
  12. sehirlim84

Epc Win

ben duymadım neye yarar bu epic win
  13. sehirlim84

Accurate 4 te resim işleme

desende adım boyları büyükse makina devri düşer bu olay coğunlukla adım sargılı desenler de meydana gelir yada iğne ardı ve cin iğnesinde adım boyunu büyük tutarsan olur desenin öle isteniyorsa bir cözümü yokturr eğer sorduğunu anladıysam cevapı bu
  14. sehirlim84

Accurate 4 te resim işleme

@mistan modüller / foto nakış seceneği var ordan yaparsın ama pek iyi bir sonuç alamazsın
  15. sehirlim84

desen tarama ve çalışma stilleri

anlatımın için teşekür devamları bekliyoruz tabi
  16. sehirlim84

accurate?

fark ettimde bilgi benden önce verilmişş:(
  17. sehirlim84

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

güzel desenler ellerine sağlık
  18. sehirlim84

accurate?

dosya dışarıya desen ver masa üstüne yada istediğin bir yeri ayarlarsınn ve dst olarak verirsin ve bütün nakış programlar acar onu
  19. sehirlim84

3 Dilek hakkınız var. Buyrun...

güzel olmuş eline sağlık dileklerle aram yokk bir tek dileğim vardı oda benim değildi olmadıda zeteten:(
  20. sehirlim84

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@GreenEyes program icerisinde yukarda sil seceneğinin yanıda aktif bölümü parcala simgesi var onu tıklıyorsun tıklamadan önce yazıda olduğuna emin ol paşka yeri manuele cevirmiyesinn
Yukarı Alt