Arama sonuçları

1. sehirlim84

accurate 4 te tek pul yapmak

arkadaşlar accurate 4 dün 620 versiyonunda pul işi yapılır diğer sürümlerinde de pul var ama nakış makinaları pulu görmez bu bilgiyi verdikden sonra tek pul yapımına gecelim. pul indirmek istediğimiz yere manul şekilde pir tık la bir vuruş ekliyoruz ve ekranın solda makasın üstünde pılu...
  2. sehirlim84

Nakış ile emprime eğitim takası

Arkadaşlar ben nakış desinatörüyüm accurate 4 nakış programını kullanıyorum emprime desinatörlüğünü öğrenmek istiyorum corel bilgim iyi photoshop bilgim eksik biraz ve işin tekniğini bilmiyorum tabi .nakış desenciliği karşısında baskı desen eğitimi veren arkadaşş varmıdır
  3. sehirlim84

emrime desen kursu varmı

arkadaşlar emrime desen kursu varmı ben netten arıyorum bir türlü bulamadım bunun kursunu veren yerler varmı yerleri nerededir nasıldır kaç gün sürer bilgisi olan baylaşsın lütfen Aşağıdaki linke tıklayarak emprime desen kursu alabilirsiniz. www.desinatorkursu.com
  4. sehirlim84

emprime desen hazırlanışı

arkdaşlar resmin renk ayrımını yaptım bir bakın arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorumm http://rapidshare.com/files/69968405/jerryson.psd.html
  5. sehirlim84

emrime desen hazırlanışı

bir emrime deseni nasıl hazırlanır anlatımlı olarak yapacak olan varmı? şimdiden teşekürler
Yukarı Alt