Arama sonuçları

1. Emre Akgül

nakış hakkında bilgiler

ritim editörle zorlayacağını sanıyorsan kimseyi hafife alma derim.seni bildiklerini ben yazdım sen benim yazdığım (parametre vs) dışında ne yazdın merak ediyorum.daha aklına gelmicek şeyler var ama kendini beğenen üyelerle paylaşmak sıkıcı.herkes kendini bilir.dikkat et bakalım ben nekadar...
  2. Emre Akgül

desen pullu tavus kusu

bence renklerinide girseydin daha iyi görünürdü.ellerine sağlık
  3. Emre Akgül

Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

@Halim Hakan Tuna dostum sözüm sana değildi.ben sana karşı arkadaşların tavrını anlatmaya çalıştım.kavga etmeye gerek yok.herkes becerisi kadar desen yapsın.kimseyi küçük görme lüksüne sahip değiliz.:o
  4. Emre Akgül

Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

bukadar eleştirene kadar cevabını yazsaydınız daha iyi olmazmı.bilginizi paylaşmak içinmi yoksa dalga geçmek içinmi kullanıyorsunuz
  5. Emre Akgül

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@Engin Yoğurtçuoğlu işler çok fena sanırım birkaç ay daha boşta kalacaksın.ben şimdiden yapabileceğim başka işlerde bakıyorum
  6. Emre Akgül

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

@Samet Baysal ben manuele çevirmeden makrodan çiziyorum.tanıdığım diğer desencilerde böyle çiziyo hatta senin tarzını yeni duydum heleki lisanslı programın var.çizdiklerimden herhangi bir sorunda çıkmıyor.peki nasıl çiziyon ve çözüyon:o
  7. Emre Akgül

accurate pulda dikiş motif oluşturma

vala kardeş ben okadar kurcaladım bişey olmadı programı yutanlardanda böyle bişey duymadım büyük ihtimalle yok;).bi de tajimayla wilcoma bak onlarda düzenleme varmı bilmem ama güzel şekiller var özelliklede wilcomda
  8. Emre Akgül

E-O-S 2 ders videosu (2) taze taze faydalanın

şu an forumda olan videoları camstudio adlı programla yapmıştım ama serseriboy sağolsun beni camtasia ile tanıştırdı bir kaç deneme yaptım çok daha iyi olduğunu gördüm.genelde uzun videolarda sesle görüntü senkronu bozuk oluyo ama bakalım camtasia nasıl bir performans verecek.inşaallah önerdiğin...
  9. Emre Akgül

@Raif Can kardeş ben 5-6 adet accurate videosu hazırladım ve bunu yaptığım program ham haldeyken yüksek boyutta yer kaplıyor sıkıştırınca 1/8 kadar ufalıyor.biliyoruzda söylüyoruz yani;).merak etmeyin elvan beye ve diğer üyelere yardım için güzel olduğunu düşündüğüm fikilerim var ama şu an...
  10. Emre Akgül

ellerine sağlık üstad.eve gidince indircem inşaallah.yalnız ilk dersteki gibi uzun anlatımdan dolayı yine büyük boyutta olmuş daha fazla sıkışmıyomu:confused::).gerçekten kardeşim Allah razı olsun.helal sana
  11. Emre Akgül

wilcom hakkında

programı bende biraz inceledim.2006 es versiyonuydu galiba.diğer programlardan farklı olarak gözüme çarpan serpme pulun arasına batışları kendi ekliyor tabi isteğe bağlı olarak,istemesseniz aralarına atlama yapıyor accurate gibi tek pul bırakmak için uğraşmanıza gerek kalmıyor,çok çeşitli pul...
  12. Emre Akgül

bunlarda benim çalışmalarım hem ref hem dst

üstadım daha karışık desenlerin varmı bunlar (çin iğnesiyle doldurulmuş olanlar) senin şanına yakışmıyor:).üst gurup desenlerin varsa onlarıda görmek isteriz.hani isteyenin bir yüzü,vermiyenden Allah razı olsun
  13. Emre Akgül

pullu desen çalışmalarım

@Elvan Yıldız haklısın üstad,lütfen koklatmanın gereği yok artık paylaşmanın zamanı gelmedimi:eek:
  14. Emre Akgül

isteyene istedigi desen yapılr hemde bedeva....

kardeşim bu desenleri kısıtlı zamanda yaptığını yazmışsın eğer bu yüzden iyi gözükmüyorlarsa olabilir ama bundan daha fazlasını da yapabiliyormusun görmek isteriz.şöyle üzerinde iyice çalıştığın birkaç desende yollarsan bakıp değerlendirmek daha iyi olur.iyi çalışmalar
  15. Emre Akgül

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

@dnz kullandığınız programı yazarsanız kimin yardım edebilceği belli olur
  16. Emre Akgül

verilmeyeni veriyom

teşekkürler paylaşımın harika
  17. Emre Akgül

e-o-s 2 eski sürüm mini mini 2ler hiç olmamış 3 ler

paylaştığınız herşey için teşekkürler:)ihtiyacı olan arkadaşlara ilaç gibi gelecek.ama sadece bu yetmez bide yeni başlayanlar için bikaç ders fena olmaz:rolleyes:
  18. Emre Akgül

görsel anlatımlı accurate4 dersleri

@sumtexnakis kontrol ettim sorun gözükmüyor diğer derslerede bakmanı ve yorumlarını bekliyorum.;)
  19. Emre Akgül

benden size bir atatürk çalışması

gerçekten güzel çalışma.resmi çevirerek yapmadıysan paylaşmanı bekleriz.eline sağlık.
  20. Emre Akgül

bir çalıpmam daha

bende göremiyorun diyimde tam olsun.forumun resim yükleme kısmını tekrar gözden geçirirsen iyi olur
Yukarı Alt