Arama sonuçları

1. E

Tek linke tıklayınca aynı anda iki frame' in değişmesi

Gerçi başlık açıklayıcı oldu. Benim istediğim herhangi bir linke tıklayın iki frame' i aynı anda nasıl değiştirebilirim. Sayfada 3 frame var. Linkim top frame' de ve ona tıklayınca hem main hem de left frame' i değiştirmek istiyorum. Teşekkürler...
  2. E

Adobe Dreamweaver CS3 Görsel Eğitim Seti

Soruyu nereye soracağımı bilemedim, ynei başlıkta açmıyorum gereksiz kalabalık olmaması için. DW CS 3 te yazdığım yazıların font değişikliklerinin önizleme yapmadan tasarım ekranında göremiyorum. Herhangi bir fikri olan var mı?
  3. E

http://www.cclub.metu.edu.tr/ benzeri site yapımı

Herkese cevapları için şimdiden teşekkürler. Arkadaşlar http://www.cclub.metu.edu.tr/ linkindeki gibi bir site yapmak istiyorum. Ama frame fazlalığı ve üst menüyü oluşturmakta zorlandım. Yanlış anlamadıysam menüler için tasarım yapmama gerek yok ama dw de bir türlü oluşturamadım. Nereden...
  4. E

Dreamweaver 8 Dersleri - Pop-up Menü Oluşturmak

DW ye resim ekleyerek pop-up oluşturmak istiyorum ama eklediğim resim dw de gözükmüyor. Gri oalrak parçalanmış bir resim işareti var. Eklediğim diğer resimler üzreinden pop-up menüleri çok rahat oluşturtabiliyorum. fikri olan var mı? Ayrıca tablo oluşturamıyorum. Silik duruyor ve üzerine...
  5. E

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Yazıcımda A4, B5, A5, 4''*6'', 5''*7'', 8.5''*11'', seçenekleri var. Bunlardan hangisi 105*210 a uyuyor bilemioyrum :)
  6. E

105*210 diplomat zarfa yaptığım tasarımı yazıcımla zarfa basabilir miyim? Corel'de ayrı bir ayarlama yapmama gerek var mı?
  7. E

A3 boyuntunda yaptığım tasarımımı küçülttüğüm zaman kenar çizgileri (kalınlıkları) ve paragraf textklerim aynı boyutta kalıyor. Küçültüğüm oranda bunlarında küçülmeisni istiyorum. Ayrıca işyerimde kullandığım bilgisayarımda Coreldrawı klavyeden kullanamıyorum. Bütün kısayollar kapalı gibi. Yön...
Yukarı Alt