Arama sonuçları

1. uwe

Photoshop Logo Yardım..! ??????

Gerekli açıklamayı eminecik arkadasımız acıklamıs ama illa da ben photoshop kullanacam dersen Yazı boyunu ayarladıgın kısımın hemen yanında bir bölüm daha var orada (setcte anti-atiasing method )none,smooth,sharp,crisp yazar bunlarıda degiştirerek gerekli netliği sağlayabilirsin.
  2. uwe

logo istekleriniz

http://www.brandsoftheworld.com/search/62845370 Birde burada aramayı dene....
  3. uwe

Yeni Biten logo

Müsteri harfler konusunda pek esnek davranmadı.Onları seçme hakkım yoktu. Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
  4. uwe

Yeni Yapılan logolar...

1. logo Cem Yavuz Dıs ticaret kendisi Sadece 3 kelimeden oluşan logo istedi. 2. Karakaya İnşaat İnsan logosunun altındaki işaretler dünyayı saran inşaat demiri anlamında kullanıldı. 3. akın aluminyum adı altında yapıldı . 4. Bunuda kızımın adına calısmıstım. Herhangi bir firmaya yapılmış...
  5. uwe

Şu an kullanılan Logolar.

Yorumlar için tskler. Ben bu işin eğitimini almadım ama....almak isterdim. Burada yapılan çalısmalarıda görünce daha yolun başına bile gelmedigimi anladım. ustaların emegine saglık. İyikide böyle bir forum var...
  6. uwe

Şu an kullanılan Logolar.

Bu Logoları daha once yapmıstım ve halen kullanılmaktadır R harfini de kendim kullanmaktayım. Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim
  7. uwe

logo için yorumlarınızı bekliyorum

Benim ilk dikkatimi çeken yazı karakteri oldu. Bence okunaklı el yazısı fontuyla mavi ve kırmızı şekillerin arasına yazılan bir yazı daha güzel olurdu diye düşünüyorum.
  8. uwe

Arkadaşım için yaptığım bir poster çalışması (Photoshop)

Esasında güzel bir çalısma ama ten renginide background ile uyumlu yapsa idin sanki daha da iyi olurdu gibime geliyor.
  9. uwe

Anafayfa

Acıkcası ben ne oldugunu anlıyamadım. Sanırım bu web sayfasının Ana Sayfası anlamında herhalde. Bence cok basit olmus. Biraz daha oynama yaparsan daha guzel seyler cıkacagına eminim. Birde web sitelerini birde alıcı gözüyle bak nasıl yapmıslar onları taklıtle işe baslıyabılırsın. Kolay gelsin..
  10. uwe

2. TABELA çalışmam yorumlarınızı eksik etmeyin:)

Ben Olsa idim bu şekilde yapardım.
  11. uwe

Sahte Logolar

Çalışmalar güzel..Ama bazı firmalar için sorun oluşturabilecek ifadeler var. Yinede hepsi birbirinden güzel. Emeginize sağlık.
  12. uwe

Photoshopta Gif Yapmak (Animasyon)

@Burak Arkadasımızın da izni olursa Küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. Bu Photoshop İmage ready ile yapılmaktadır.
  13. uwe

Hazır Bannerler PS formatında [CaPslı]

Tskler. Emegine Saglık.
  14. uwe

davetiye için fontlar (koza fontları)

Teşekkurler. Mutlaka zamanı geldiginde lazım olacaktır.
  15. uwe

davetiye için fontlar (koza fontları)

Teşekkurler. Mutlaka zamanı geldiginde lazım olacaktır.
Yukarı Alt