Arama sonuçları

1. Ndesign

OfficeWord "Over type mode" tabiri caiz ise yazsil özelliğini aktif hale getirmek.

Merhaba arkadaşlar; Örneğin bir yazı yazıyorsunuz şiir, öykü, beste, roman vs. bu yazılar bittiğinde mutlaka elden geçirilmesi gerekmektedir. Kelimeler cümlenin doğru yerinde kullanılmış mı? noktalama işaretleri vs. Bu işlemi şahsen genelde "word" de düzeltiyorum, fakat yazıyı hem düzeltip hem...
  2. Ndesign

Hayırlı Kandiller

Sevilmek istediğin zaman seveceksin, Saygı duyulmadığı zaman saygıda kusur etmeyeceksin, hangi dine veya hangi inanca mensup olduğun önemli değil önemli olan sevgi ve saygı değerlerine her platformda sahip çıkabilmendir. Yolun yol ise daim olsun yol değil ise yola dönsün rabbim seni ümit edip...
  3. Ndesign

Karçam söve

Karçam söve web arayüz tasarımı.
  4. Ndesign

Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun

İnanan ve İnanmayan Tüm Ümmet-i Muhammedî'nin Mevlid Kandili Kutlu Olsun
  5. Ndesign

Solid State Disk(SSD) Nedir? Nasıl Çalışır?

7 yaşındaki Casper dizüstü bilgisayarım günümüz teknoloji ile üretilen laptop lara taş çıkarır oldu sadece 400 tl ile 1500-2000 tl lik laptop ihtiyacımı en az 2 yıl erteledim :) ve sadece uzun süredir kullanmadığım dvd sürücümü çıkarıp yerine taktığım ssd kart ile gerçekleştirilmiş bir işlem...
  6. Ndesign

Kelimeleri doğru bir şekilde birleştir

Merhaba arkadaşlar aşağıda görmüş olduğunuz kelimelerden bir çok olumlu cümle kurmanız mümkün, yanlız amaç resmin hazırlanmasında kullanılan cümleyi yakalamak bakalım kim birleştirecek herkesin 1 hakkı var cevap yazanlar bir daha cevaplamasın lütfen.
  7. Ndesign

Çocukluğumuzdaki Hikaye ile çelişkiye düştüm ?

IMDB Puanı 6.6/10 Yapım:2012 - ABD, Tür:Aksiyon, Macera, Süre:127 dakika Yönetmen:Rupert Sanders, Oyuncular:Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Ian McShane, Sam Claflin, Nick Frost, Toby Jones, Vincent Regan, Bob Hoskins, Lily Cole, Ray Winstone, Dave Legeno, Eddie...
  8. Ndesign

indesign da swf flippage hazırlamak

Buna benzer bir ders hazırlamayı planlamıyor değilim :) biri mic hediye ederse :)
  9. Ndesign

Artıpiyer :)

Video anlatım eklenmiştir tıklayınız
  10. Ndesign

Kartvizit sunum çalışması ve şablon -video anlatım-

Merhaba arkadaşlar bu konuda bir çok arkadaşın sıkıntı çektiğini görünce elimizden geldiğince bir video hazırladım, hatamız olduysa affola- şimdiden kolay gelsin. Şunuda belirtmek isterim Kartviziti gösteren belki sunum dur ama daha önemlisi çalışmanın kendisidir. Çalışma dosyası...
  11. Ndesign

Doğa temalı arkaplan resimleri vektör

İndirmek için aşağıdaki bağlantıyı sömürünüz İndirme link'i Grafikerler.org farkı ile
  12. Ndesign

Renkli mix arkaplan resimleri vektor

İndirme link'i
  13. Ndesign

Psd-jpg-html = wordpress

Tasarımlarınız psd,jpg,html Wordpress e aktarılır kurulumu yapılır, ilgilenenler pm yolu ile iletişime geçebilir.
  14. Ndesign

Vektor icon (kalem,silgi v.s)

depositfiles
  15. Ndesign

Vektor kurumsal kimlik (cd,zarf,vkard)

depositfiles
  16. Ndesign

Vektor kurumsal çalışmalar (dosya, takvim v.s)

depositfiles
  17. Ndesign

Vektor telefon 4 adet

letitbit depositfiles
  18. Ndesign

Merhaba CANlar

Merhaba arkadaşlar nasılsınız iyisinizdir İnş işleriniz yolundadır umarım Rabbim herkesin gönlüne göre versin kimseye taşıyamayacağı yük vermesin. hayırlı işler bol ve helal kazançlar.... :)
Yukarı Alt