Arama sonuçları

1. Gürkan Urhan

Sürücü Kursu kitapçığı çalışması

öncelikle konuma cevap verdiğiniz için saolun benim elimde 500 sayfalık bir sürücü kursları için kullanılan kitap var ve benim bilidiğim bu kitapların hepsi aynı ve kısıtlı bir zamanım var eğer herangi bir grfiker arkadaşımızın elinde world yada corel formatlı sayfa yazıları varsa ve iletirlerse...
  2. Gürkan Urhan

Sürücü Kursu kitapçığı çalışması

arkadaşlar bana elinde sürücü kursu kitabı iç sayfaları lazım nerden bulacağım konusunda yardımcı olurmusunuz lütfen çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim herkeze
  3. Gürkan Urhan

2009 Takvimi (Convertli ve Convertsiz)

serkan abim benim ya :) eline sağlık abi ilaç oldun bana
  4. Gürkan Urhan

Matbaa ve ajansda 4 yıl deneyimli

KİŞİSEL BİLGİLER Uyruğu : T.C Doğum Yeri : İstanbul / Fatih Doğum Tarihi : 15/10/1985 Askerlik Durumu : 04/2007 - 06/2008 arasında yaptım Medeni Durum : Bekar BİLGİLERİM Ad/ Soyad: Gürkan URHAN Adres: Oruç reis mah. Barboros Cad. 565 Sok. No:9 Esenler / İstanbul Ehliyet: Var (B) Tel: 0212...
  5. Gürkan Urhan

etiket çalışmam...

eminecik sizce fazla dolu durmuyormu üzeri biraz sadeleştirsek sanki daha hoş durabilir gibime geliyor ama genede güzel ellerinize sağlık
  6. Gürkan Urhan

kartvizit çalışmam

arkadaşım turkuaz benimde sevdiğim bir renktir ama yanına başka bir renk eklemeyi düşünürsen turuncu rengine yakın bir renk güzel gideceğini düşünüyorum ellerine sağlık bu arada
  7. Gürkan Urhan

Yamaha Motorcycle Vektör Çalışmam ( Program: Adobe Illustrator CS2 )

harbiden eline emeğine sağlık kardeşim harika olmuş
  8. Gürkan Urhan

2 Adet Davetiye tasarımı Umarım Beğenirsiniz

dostum yakında düğünüm var ve şuana kadar en beğendiğim davetiye bu oldu çok değişik enterasan bişey hatta iznin olursa bu davetiyelerden birini kullanabilirmiyim
Yukarı Alt