Arama sonuçları

1. husnuatik

Film Afişi (4)

Yeni tasarımımız.... Materyaller bize aittir...
  2. husnuatik

Film Afişlerimiz (3)

Arkadaşlar yeni yaptığımız afişleri beğenilerinize sunuyoruz umarız beğenirsiniz.. yapıcı yorumlarınız için tşk ederim... Bu 1.; Bu da 2.; Yorumlarınız için şimdiden tşk ederiz...
  3. husnuatik

Film Afişlerimiz (Devam2)

Arkadaşlar son yaptığımız iki çalışmayı beğenilerinize sunuyorum... Bu da ikincisi; Şimdiden tşk ederim yapıcı yorumlarınız için...
  4. husnuatik

Yeni Film Afişi

Yeni bir film afişi çalışmamız.. Yorumlarınızı bekliyoruzz... Not; Materyallerin hepsi bize aittir....
  5. husnuatik

Film Afişi Çalışmalarımız

Arkadaşlar 2 adet film afişi tasarladık kendi resimlerimiz ve kendi düşüncelerimizle. Herşeyin sıfırdan bize ait olduğunu belirterek sizlerin beğenisine sunuyorum. Şimdiden o değerli yorumlarınız için tşk ederim... Bu da 2. ; Bu da 3. ; Not; 'Tamamı bizim çalışmalarımız' yazdım...
  6. husnuatik

DVD Kapak Tasarımlarımız....

Arkadaşlar burada da kendi DVD kapaklarımızı hazırladık. Eksiklerimizi belirtmeniz için sizlerin beğenisine sunuyorum... Şimdiden o değerli yorumlarınız için tşk ederim... Bu ilk çalışmamız; Bu ikinci; Bu üçüncü; Bu dördüncü; Bu da son olan beşinci çalışmamız...
  7. husnuatik

Kendi imaj çalışmam :D

Arkadaşlar kendi resmime yaptığım bi düzenleme yorumlarınızı bekliyorum böylelikle eksiklerimi görmüş olurum şimdiden tşk tüm grafikerler.org ailesine... :D
  8. husnuatik

X-Ray ışınları yardım...

Ya arkadaşlar ben gerçek bi görüntüyü röntgen çıktısı gibi göstermek istiyorum yani x-ray ışınları gözünden... bunu yapabilir miyim örneği resimde de verdim zten şimdiden yardımlarınız için tşk ederim... Örnek resim;
Yukarı Alt