Arama sonuçları

1. S

film çıkışı ile ilgili bilgi lazım

onu bende merak ediyorum baskıya girmeden önce renkler ayrılıyor ve ölçülendirme yapılıyor saffaf filme cıkarılıyo sonra pozlamaya gidiyor bunu öğrenmek isitorum
  2. S

Emprime Soru - cevap

arkadaslar ben bişey sorucam baskıya girmeden önce desnlerin renkleri ayrılıyor ve ölçülendirmesi yapılıyor bunu bana birisi tam olarak anlatabilirmi acaba yani pozlamaya girmeden önce seffaf filme cıkarılıyor bunu öğrenmek istiyorum bir tavsiyeniz varmı
  3. S

desinatörlük hakkında bilgi

sayın yakup bey bri sorum daha olucak benim desinatörlük değil de emprime baskıcılarda gelen desenin renklerin ayrımı ve ölçülendirmesini öğrenmek istiyorum kusuruma bakmayın anlatamamısım derdimi yani pozlamadan önceki işlemi sordum bilgi verirseniz cok sevinirim veya tavsiyeniz nedir şimdiden...
  4. S

Serigrafi baskıda tram

ok birdaha olmaz ama sitede bircok yere vermiştim galiba neyse birdaha olmaz
  5. S

Emprime Baskı öncesi soru ve sorunlarınız bu başlıkta cevaplanır.

arkadaslar bu sitede yeniyim desinatörlüğü öğrenmek istiyorum fakat bazıları yasın gecmıs dıye dalga geciyorlar ben desinatörlüğü internet sitelerinden adım adım öğreten bi site arıyorum bilgi veren olursa cok sevinirim emprime baskı desinatörlüğü iletişim adresi vermek yasaktır.
  6. S

Serigrafi baskıda tram

arkadaslar bu sitede yeniyim desinatörlüğü öğrenmek istiyorum fakat bazıları yasın gecmıs dıye dalga geciyorlar ben desinatörlüğü internet sitelerinden adım adım öğreten bi site arıyorum bilgi veren olursa cok sevinirim emprime baskı desinatörlüğü isteyen msn den ulasanılır :...................
  7. S

desinatörlük hakkında bilgi

arkadaslar internet üzerinden desinatörlük detaylı bilgi veren görsel anlatımları olan site varmı emprime baskı desinatörlüğü:confused:
Yukarı Alt