Arama sonuçları

1. 1

Freelance Dekupe ve Rötuş Yapacak Grafiker Arıyoruz

banukahveci1973@hotmail.com çalışmak isterim
  2. 1

Dergi hazırlamaktan anlayan içeri

banukahveci1973@hotmail.com
  3. 1

Fiyat Listesi Çalışma Freelancer

ilanınızla ilgileniyorum banukahveci1973@hotmail.com
  4. 1

20 TL ye .gif 400 x68 banner yapabilecek?

@saimoksen banukahveci1973@hotmail.com
  5. 1

Freelance Grafik Tasarımcı

başka şehirden olmamı:) banukahveci1973@hotmail.com
  6. 1

Vektörel çizim

uygun fiyata birebir coreldraw formatında çizerim banukahveci1973@hotmail.com
  7. 1

freelance grafiker banu

Adobe Photoshop: Uzman Corel Draw: Uzman banukahveci1973@hotmail.com uygun fiyata: Logo Kurumsal kimlik Afiş Kartvizit Broşür Katalog Takvim Dergi Menü El ilanı Davetiye İnsert Yıllık Dekupe Fotoğraf Çekimi
  8. 1

5 Adet Header Yapılacak. (Detaylar Konuda)

mrb ilgileniyorum ilanınızla çizimim çok iyidir banukahveci1973@hotmail.com ekleyin görüşelim
  9. 1

freelance grafiker+dekupe+çizim

coreldraw ve photoshop kullanıyorum 10 yıllık deneyimim var ilgilenenlere cv mi gönderebilirim örneklerle birlikte Not: Fiyatta anlaşılır hem kaliteli hemde uygun fiyat istiyorsanız. banukahveci1973@hotmail.com
  10. 1

Grafik Revizasyon

11. 1

Grafiker ariyorum

12. 1

freelance grafiker

˙·٠•●Freelance G®ãfik De§ÌgÑ® | grafik tasarim | promosyon | gazete | dergi | dekupe işleri yapılır | USAK ●•٠ banukahveci1973@hotmail.com Not: fiyat uygundur...
  13. 1

freelance iş arıyorum

reklam sektöründe iş aramaktayım. Freelance olarak çalışmak isterseniz. Referans gönderebilirim özelden mesaj çekerseniz. • Tabela • Bilbord • Matbaa • Promosyon • afiş • dergi • broşür • gazete • logo tasarımı • katalog
  14. 1

İş Arayan yada Boşta Grafiker Arkadaşlar...

merhaba corel ve photoshop kullanıyorum. hertürlü çizim tasarım işleri yapıyorum.daha detaylı bilgi verirseniz çalışabiliriz. banukahveci1973@hotmail.com
  15. 1

Tasarı Ajans Grafik & Web Tasarım...

merhaba corel ve photoshop kullanıyorum. hertürlü çizim tasarım işleri yapıyorum.daha detaylı bilgi verirseniz çalışabiliriz.
  16. 1

Tasarıma İhtiyacım Var

merhaba beni eklerseniz yardımcı olabilirim coreldraw ve photoshop kullanıyorum. banukahveci1973@hotmail.com
Yukarı Alt