Arama sonuçları

1. Ercan CAN

Kitap Kapağı - Sonbahar

İlkbahar isimli Kitap için yaptığım çalışma
  2. Ercan CAN

Mod Anadolu Dergi Kapağı

Sponsor olduğumuz bir okul dergisi için yaptığımız kapak çalışmasını siz değerli arkadaşların görüşlerine sunmak istedim. Çalışma A4 Formatında yapılmıştır. ve yazılar deneme amaçlıdır. Editleme yapılacaktır.
  3. Ercan CAN

Son Logo Çalışmalarımız

4. Ercan CAN

Logo Çalışması Vandizayn

Vandizayn'ın yeni logosu görüşlerinizde lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Saygılarımla.
  5. Ercan CAN

Profesyonel HTML Tasarımlar

MOBİLYA SİTESİ : 75 TL CANLI DEMO İÇİN TIKLAYIN İNŞAAT SİTESİ : 80 TL CANLI DEMO GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
  6. Ercan CAN

Son Logo Çalışmaları

Yorum sizde...
  7. Ercan CAN

Yeni Kampanya Fiyatları - Kaçırmayın Derim

Değerli arkadaşlar kampanyamız 31 Mart 2010'a kadar geçerlidir. www.vantr.com Web ve Grafik Tasarım Hizmetleri
  8. Ercan CAN

Filistinli Çocuk - Kitap Kapağı

Değerli yorumlarınızı bekliyorum...
  9. Ercan CAN

Kitap Kapağı Tasarımı - (sadece özlüyorum)

Değerli arkadaşlar şiirleri çok severim. Ben Ercan Çağirci yani namı diyar Kitaplarda ismi (Ercan CAN) olarak geçen şahıs. Sizlere yeni şiir kitabım için yaptığım kapak çalışmasını sunuyorum. Benim için yorumlarınız çok çok önemlidir. İşte ''Sadece Özlüyorum'' Şiir kitabım için yaptığım...
  10. Ercan CAN

Profesyonel Web ve Grafik Tasarlama (Kalite+Uygun Fiyat)

NOT: Şirket, Firma, Kişisel, Kuaför, Dernek, Okul, Bakkal, Dükkan, Market, Ürün Satma, Kargo, Taşımacılık, Kömürcülük, Dijital, CepTelefon, Yakıtlar, Petrol, Kozmetik, Oyuncak, Ana Okulu, Galeri, Araba, Emlak, Mobilya, Dekorasyon, ve Aklınıza gelebilecek... Her Türden HTML WebSite ve...
  11. Ercan CAN

İnsani Güvenlik Logo - Görüşlerinizde

Değerli arkadaşlar fikir ve yorumlarınız önemlidir... Saygılarımla.
  12. Ercan CAN

50 TL'ye WebSitenizi Tasarlayalım (KAMPANYA)

Değerli arkadaşlar VanTR.com Ekibi olarak 1 hafta sürecek bir kampanya düzenledik. 50 TL ye HTML WebSitenizi biz tasarlıyoruz. Kampanya Başlangıcı: 04.Şubat.2010 Kampanya Bitiş Tarihi: 12.Şubat.2010 Demo: http://vantr.com/deneme/index.html NOT: Şirket, Firma, Kişisel, Kuaför, Dernek...
  13. Ercan CAN

Dergimize Sponsorlar Alınacaktır !

VanTR Aylık Online Bilgi Dergisi Dergimizin daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için sponsorlar alınacaktır... ve bu sponsorlar derginin ün kapağındaki ''SPONSOR ALINACAKTIR'' yerlerine ekleneceklerdir.... iletişim için Burayı TIKLAYIN > Saygılar !
  14. Ercan CAN

Şiir Kitabım için Kapak Çalışması

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
  15. Ercan CAN

ilk Logom - Bakarmısınız

Arkadaşlar sitem için yaptım ve bunu Patentlemeyi düşünüyorum lütfen reklam olarak görmesin kimse sadece yorumlarınızı bekliyorum.... Teşekkürler.... işte Logo:
  16. Ercan CAN

Derman Bal - Çalışmam

Ercan CAN
  17. Ercan CAN

Webde iş Arıyorum

Logo Tasarlama konusunda kendime çok güveniyorum... Logo arayanlar bana özelden ulaşsın!
  18. Ercan CAN

Yeni Logo Çalışmam Bakınız!

Design By: Ercan CAN Yorumlarınız Çalışmalarımız için önemlidir! Logonun Özelliği: PNG ve Transparent özelliğine sahip olması bu logonun tüm renk, arkaplan ve desenlere otomatik uyum sağlamaktadır.
  19. Ercan CAN

Logo Tasarım CD'si - Kapak Çalışmam

Logo Tasarım CD'si - Kapak Çalışmam Yorumlarınız çalışmalarımız için önemlidir!
Yukarı Alt