Arama sonuçları

1. xmercan

Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

Normal hali dayak yemiş gibi zaten:D Emegine saglık
  2. xmercan

gölgeli yazı

Bu ders çok meşhur bi ders kedimiz tekirde öyle :D:D Emegine saglık
  3. xmercan

Duran arabaya Hareket Ediyormuş Gibi Efekti Vermek

Resimde hareket ediyor gibi sadece arabanın hareket etmesi daha saglıklı olmaz mı ??? Emegine saglık bu arada
  4. xmercan

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

Güzel bi deyim masaüstü olarak kullanmak:D Emegine saglık
  5. xmercan

En Cok Ugrastiran Iki Resmi Uyumlastirmanin En Kolay Yolu

Ve iste sonuc... Kendi Yapimimdir Emege Saygi Alıntıdır... Çk komik bi manzara olmuş emegine saglık ama resimlerin köşeleri belli olmuş ve R harfi kendini belli etmiş emegine saglık paylaşım için teşekkürler
  6. xmercan

Birkaç Resmi Birleştirip Kendi Resminizi Yaratın

Güzel çalışma başka bi forumdada görmüştüm ordada hoşuma gitmişti teşekkürler
  7. xmercan

İnternetteki en iyi 80 photoshop yazı efekti !!!!!!!

Emegine saglık yanlız tek mesaja sıgmazmıydı hepsi:confused:
  8. xmercan

Photoshop Gerçekçi Yara İzi Efekti !!!!! ( resimli anlatim )

Her zamn olur ki renkler ve zevkler hep farklıdır mesela forumdaki herkes maviyi sevmez oda Herkes ne yaparsa yapsın agzıyla kuş tutsun birileri begenmez merak etmeyin moral bozmayın:D:D
  9. xmercan

Resimden Nesne Silmek

Patch tool(j) ve clone stamt(s) tool da aynı görevi için var ilgilenen arkadaşlara yani bişeyi yapmak için photoshopta çok yol var emegine saglık
  10. xmercan

sitemize nasıl ulaştınız ?

Photoshop olan her yer beni ilgilendirir bende daldım:D
  11. xmercan

Resimlerinize sis ekleme ( resimli anlatım )

Yukarıdaki mesajdaki dissolve layerla alakalı options taki fırçayla alakalı en başta bende ordan sanmıştım ama diil:(
  12. xmercan

Resimlerinize sis ekleme ( resimli anlatım )

Emegine saglık bu arada options menüsü en üstte olan yer filter edit file falan yazan yer varya arkadaşlar onun altı odur anlatamadıysam orda window var en üstte ona tıklayın options yazan yer var o şeçilidir siz gene kapatıp açın neresi oldugunu daha iyi anlarsınız
  13. xmercan

Resimde bir objeyi ön plana çıkarma

Google'a "resimde bir objeyi öne çıkarmak " yazdıgınızda genelde nouma çıkıyor:D teşekkürler kendi anlatımım olsa daha iyi olurdu ama olsun emegine saglık;)
Yukarı Alt