Arama sonuçları

1. A

dijital baskıdaki renk farkı

herkese merhaba dijital makine de baskı yapılan bir yerde calışıyorum ve bu ilk gecen gün bir çalışma hazırladım ve calışma beyazdan maviye gecişliydi renklerimi cmyk çalışıp baskıya tıff gönderdim fakat benim ekranımda gördüğüm ve çalıştığım mavi baskıda turkuaz rengi olarak çıktı bunun nedeni...
  2. A

suzuki

selam arkadslar benim suzuki carry arabaya ve ölçülerine ihtiyacım şimdiden teşekkürler acil
  3. A

logo istekleriniz

arkadaşlar merhaba. brandsoftheworld da da bulamadığım 2 tane logo va racil lazım alatimya village kemer otelinin birde çeşme altınyunus logosu. büyük afişte kullanacağım oyüzden vektörel enazında ii çözünürlük gerekli bulamazsam siteden screenshotla yapmak zorunda kalcam
  4. A

araç giydirme ??

çok teşekkür ederim siz süpersiniz site süper anında cevap veriliyor harikaa.
  5. A

araç giydirme ??

yani teknik çizim edinip bu teknik çizimi aynen araba ölçülerinde büyütüp üstünde yapabilirim..eğer bizde varsa bu makina ölçülerini de birebir baskıya gönderebilirim. çözünürlük ne kadar olmalı ve cmyk mı rgb i olacak?bişey daha çalışma paylı mı çalışılmalı yoksa birebir ölçü mü olmalı...
  6. A

araç giydirme ??

herkese merhaba araç giydirme hakkında yazılanlara baktım fakat isteğiğim cevabı bulamadım yardım eden olursa çok sevinirim.. öncelikle aracın normal resmine görseli hazırlıyoruz müşteriye sunup onay alıyoruz buraya kadar tamam .peki iş bu tasarı mı baskı haline getirirken tasarımı nasıl...
Yukarı Alt