Arama sonuçları

1. Onur G. HİTİT

"Gif" hazırlamayı bilmiyorum!

Bilenler varsa yardım etsin. Gif hazırlamayı elbette biliyorum, ama hani resimdeki objenin arka planı olmuyor ya... Onu hazırlamayı bilmiyorum. Nasıl anlatsam, onu da bilmiyorum. :) Forumun en altında yeni ileti ikonları var ya, onun gibi mesela: Yerleştirildiği yerin arka planın rengi ne...
  2. Onur G. HİTİT

Bu şehir hangi şehir?

@Süleyman Köklü Anlattığım şekilde hareketli masaüstü resmi olabiliyor. Ama bu şekilde olmazsa şöyle yapın: Resmi bilgisayara kaydedin. Daha sonra "Birlikte aç" deyin. "Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi" ile açın. Açılan resmin üzerine gelip fareyi sağ tıklayın ve "Masaüstü arkaplanı olarak...
  3. Onur G. HİTİT

Bu şehir hangi şehir?

Sağolun. Duvarkağıdı yapabilirsiniz. Resmin üzerine gelin, fareyi sağa tıklayın ve "Masaüstü arkaplanı olarak ayarla" seçeneğini işaretleyin.
  4. Onur G. HİTİT

Bu şehir hangi şehir?

Beğenmenize sevindim arkadaşlar. Bu şehir Samsun değil. Bilgisayar başında öylesine çizim yaparken kafadan uydurduğum bir yer işte... Ayın neden sarı olduğunu ben de bilmiyorum. Bizim buralardan öyle görünüyor. :)
  5. Onur G. HİTİT

Vadimizi sular bastı

Geçenlerde şöyle bir şey çizmiştim: Az önce bir de baktım ki resimdeki vadimiz sular altında kalıvermiş: Yağmur mevsimi geldi. Eski bir taş köprünün yer aldığı vadimiz sular altında kaldı. ;) Kullanılan programlar: Paint, PSP, Sqirlz Water Reflection.
  6. Onur G. HİTİT

Bu şehir hangi şehir?

Kullandığım programlar: Paint, PSP, Sqirlz Water Reflection.
  7. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT - Akvaryum fotoğrafları

Aynen devam: Son fotoğraf biraz "+18" oldu ama olsun...
  8. Onur G. HİTİT

Devam... Akşam içtimasında akvaryum ahalisinin bir kısmı: Akvaryumun yakışıklılarından biri: Kara şövalye: Pala: Tombikler: Akvaryumun en genç simalarından: Epeydir bakımsız kalan (yakında bir çevre düzenlemesi planlıyorum ) akvaryumun genel görünümü:
  9. Onur G. HİTİT

Hayvanları koruma ile ilgili (ACİL)

Kanuni olarak pek sonuç alamayacağımı anladım, öğrendim. Ama işin peşini bırakmadım. Artık o veletler kedilerin peşinden koşmuyor. Çünkü onlara, komşulara, onların komşularına ve veletlerden birinin annesine bu durumun bir kez daha tekrarlanması durumunda başlarına çok fena bela olacağımı...
  10. Onur G. HİTİT

Teşekkürler. Çektikçe ekleyeceğim. ;)
  11. Onur G. HİTİT

Epeydir fotoğraf eklememiştim. Biraz güncelleyelim...
  12. Onur G. HİTİT

Aileler laftan anlayacak türden değil. Bütün komşuları ile kavgalılar, beni pek tanımadıkları için ve komşular da biraz mülayim oldukları için kendilerini "deli" sanıyorlar. Çocukları da bir o kadar şımarık, terbiyesiz ve psikopat... Anladıkları dilden konuşmasını da bilirim ama şu anda kanuni...
  13. Onur G. HİTİT

Değerli forum sakinleri, Aslında konumuz forumumuzla ilgili değil ama önemli bir konu. Ve genelde "ACİL" konulu başlık açmam. Ama bu durum gerçekten farklı. Durumu kısaca özetleyeyim: Bir sitede oturuyoruz. Sitemizde sağda solda dolaşan, komşularımızla beraber baktığımız bazı sokak kedileri...
  14. Onur G. HİTİT

İçinizdeki Ünlüyü Bulun

Beni benzettiği adama bakın ya: NOT: Sağ taraftaki kafasında şapka olmayan, boynunda pagan kolyesi olan, yakışıklı olan benim. :p
  15. Onur G. HİTİT

Hayal kurmak parayla mı kardeşim!

Sağolun arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. :)
  16. Onur G. HİTİT

Hayal kurmak parayla mı kardeşim!

İleride çok çalışıp, çok zengin olunca ve kendi evim olunca (tabi tabi :)) kuracağım duvara gömme bitkili akvaryum: Bizimkisi züğürt tesellisi tabi... Az önce öylesine karaladım, hoşuma gidince sizlerle de paylaşmak istedim. :D
  17. Onur G. HİTİT

Online Fotoğrafınız=)

Vay vay vay, çok güzelmişsin o halde arkadaşım. :D
  18. Onur G. HİTİT

Online Fotoğrafınız=)

:p Bende bu çıktı:
  19. Onur G. HİTİT

Hangi spor?

Arad bir basketbol oynarım. Boy zaten 190. Bir ara dağcılıkla ilgilendim ama kısa sürdü. Üniversitedeyken kungfu dersi almıştım. Doğa yürüyüşü yaparım sık sık. Ayrıca bisiklet konusunda iddialıyım. 7-8 ayda toplam 1200 km yol yaptım yavaş yavaş. Yüzmeye bayılırım, su görünce dayanamam.
  20. Onur G. HİTİT

Hangi spor?

Hangi sporlarla ilgilendiniz/ilgileniyorsunuz? Uzakdoğu sporları (tekvando, karate, kickboks, judo, kungfu vs) Boks, güreş Futbol Basketbol Voleybol Hentbol Doğa sporları (doğa yürüyüşü, dalış, dağcılık vs) Vücut geliştirme Sporla işim olmaz Diğer Ankete şık...
Yukarı Alt