Arama sonuçları

1. Muhammed KURT

Photoshop psd Albüm dosyaları

evet link ölmüş, yenilerseniz çok seviniriz
  2. Muhammed KURT

ilk karvizit çalışmam...

yıllardır herkese kart tasarımı yapıyor ve bazen çok güzel övgüler alıyorum. Lakin yeni açmış olduğum işyerim için 3 haftadır bir kart bile tasarlayamadım/tasarlayamıyorum. Ne yaptıysam, ne ettiysem bir logo dahi çizemedim. arkadaşların ağzımdan aldığı laf gibi: terzi kendi söküğünü dikemiyor.
  3. Muhammed KURT

Edicafe Logo çalışmalarım

1-7 ikisinden biri
  4. Muhammed KURT

Sıfırdan Katalog & Fiyat Listesi Tasarımı

"bir yerde adobe photshop yazmışsınız" tasarım olarak çok güzel. gri çizgiler biraz tasarımı öldürmüşse de, düşünce olarak hiçde fena değil. yeni çalışmalarda görüşmek üzere...
  5. Muhammed KURT

Anaokulu İçin Yapmış Olduğum Takvim Çalışması

görselliği ön plana çıkaran , çok güzel bir çalışma olmuş. Elleriniz ve düşünceleriniz dert görmesin. çok beğendim.
  6. Muhammed KURT

Çınar Ağacı Lazım..

geçen hafta bende baya aramıştım. bulduğunuza sevindim. bizimle paylaşmanızı daha br takdirle karşılardım.
  7. Muhammed KURT

Bir lise için web sitesi

oldukça başarılı iki resim. Butonların hareketli olması gibi bir durum söz konusu olursa, yani flash türü birşey, o zaman daha da güzel olacaktır.
  8. Muhammed KURT

vektör olarak corel drawda hazırlanmış bir çalışma

bende buna benzer bir kaç çalışma dizmiştim. Bir resim üzerine çizgilerden oluşan. Çok meşakkatli ve bunu yaparken de sadece zevk için yapmıştım. Yapabiliyor muyum acaba diye. Bunun gibi çalışmaları çizmek, zor ama imkansız değil. Bunun gibi birkaç çalışma yapmak, ileride çok işler başarmaktır...
  9. Muhammed KURT

beyzade logo örnekleri sizce hangisi

ben de ilk bakışta 4'ü seçtim. Birçok arkadaş da 4'te kararsız kalmış. :)
  10. Muhammed KURT

2 Çalışmada Benden... Pankoop ve Oğuzlar Yem

her iki çalışmanız da güzel olmuş.
  11. Muhammed KURT

SDÜ Konferans Afişi Çalışması (yorumlarınız için teşekkürler)

her iki çalışma da profesyonelce olmuş. tebrik ederim.
  12. Muhammed KURT

kutlama afısı =)

kusura bakmazsanız yorum yapma gereği duyuyorum. Bu kutlama afişinden çok savaş afişine benzemiş. Çok iç karartıcı bir afiş tasarımı olmuş. Daha iç açıcı bir çalışma olabilirdi. Kırmızı ağırlıklı olmalıydı. Bayrağın etrafını temizlerken sihirbazı kullanmışsınız ve çok kötü bir kırpma meydana...
  13. Muhammed KURT

Bakanlığa logo_10 bin YTL

bilgi için teşekkürler. onca kuruma logo yaptık, bakalım Sağlık Bakanlığı için birşey üretebilcek miyiz.
Yukarı Alt