Arama sonuçları

1. ipek tok

GRAFİK TASARIMCI ve FOTOĞRAFÇI

merhaba, grafik tasarımcıyım ve amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşmaktayım... 2 sene grafik tasarım ve özel kurslarda fotoğrafçılık eğitimi aldım... hem grafikerlik hem de fotoğrafçılık alanında bir şeyler yapabileceğim iş aramaktayım...
  2. ipek tok

freelance Grafik Tasarımcı ve Fotoğrafçı

slm.. iki sene grafik tasarım eğitimi aldım...çeşitli ajanslarda grafik üzerine deneyimim vardır.. bütün grafik programlarını bilmekteyim.. broşür, katolog, afiş vb. reklam çalışmaları; kartvizit, fatura, magnet, antetli kağıt, insört vb. kurumsal çalışmaların tasarımları freelance olarak...
  3. ipek tok

Freelance Grafik Tasarımcı ve Fotoğrafçı

slm.. iki sene grafik tasarım eğitimi aldım...çeşitli ajanslarda grafik deneyimim vardır.. bütün grafik programlarını bilmekteyim.. broşür, katolog, afiş vb. reklam çalışmaları; kartvizit, fatura, magnet, antetli kağıt, insört vb. kurumsal çalışmaların tasarımları freelance olarak...
  4. ipek tok

sorum işverenlere

bu konuyu burda açtım çünkü sorum işverenleredir... ben matbaada iş arıyorum fakat matbaa deneyimim yokve matbaa deneyimi gerçekten kazanmak istiyorum..... başvurduğum bana yakın olan bir iki matbaada hep aynı soru oldu : '' matbaa deneyimi arıyoruz'' fakat sorum şimdi size "herkes tecrübe...
  5. ipek tok

grafik

slm. ajans deneyimim var, bütün grafik programlarını biliyorum.. ekonomik kriz yüzünden işten ayrıldım. freelance grafiker olarak devam etmek istiyorum broşür, katolog, afiş, takvim, kurumsal çalışma yapabilirim... özelden mesaj atabilirsiniz...
  6. ipek tok

yardımcı grafiker

slm. ajans deneyimim var, bütün grafik programlarını biliyorum.. istanbul anadolu yakasında oturuyorum. yardımcı grafiker olarak iş arıyorum.. broşür, katolog, afiş, takvim, kurumsal çalışma yapabilirim...
  7. ipek tok

vektörel insan el, ayak izi

slm.... acele vektörel insan el ve ayak izleri lazım.................
  8. ipek tok

çok acele vektörel bebek

slm... acele vektörel canlı bebek resimleri lazım....
  9. ipek tok

staj yeri

grafik tasarım okudum. istanbul anadolu yakasında oturuyorum. grafik programlarını biliyorum. kendimi yetiştireceğim bi yer arıyorum
  10. ipek tok

in design cs2 ve cs3 farkı

selam ben in design cs2 kullanıyodum; fakat cs3 ü kurmak istiyorum. arasındaki farkları söleyebilir misiniz? :)
  11. ipek tok

acil

slm. acil. binaların falan bulunduğu vektörel şehir görünümü lazım..
  12. ipek tok

acele lazım

slm... acele clipart dudak resimleri gerekiyo. yardım ederseniz sevinirim
Yukarı Alt