Arama sonuçları

1. Fatih Coşkun

2011 takoz takvim

4000 ila 5000 takoz takvim alımı yapacağız istanbul bölgesinde elinde nesil takoz takvimi olan var ise özel mesaj ile irtibata geçebilirler Not: ödeme peşin olarak elden yapılacaktır mallar kendi aracımız ile alınacaktır.
  2. Fatih Coşkun

Dijital baskı makinesi almak istiyorum önerileriniz ne olur

300 Grama kadar basabilecek 33X48 cm ebadında baskı yapan bir dijital baskı makinesi almak istiyorum fiyat aralığı 20-30bin tl gibi düşünüyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
  3. Fatih Coşkun

a4 el ilanı önyüz

arkayüzü çeyiz ve nevresim olacak başladım bitince onuda eleştirilerinize sunacam
  4. Fatih Coşkun

güreser broşür

kapandığındaki boyutu 14X20 cm olacak
  5. Fatih Coşkun

Pantone renk kataloğu

http://rapidshare.com/files/410924461/renk_katalo_u_panto.pdf
  6. Fatih Coşkun

Red burger logo kart el ilanı menü açılış davetiyesi

logo kartvizit el ilanı açlış davetiyesi ve menü çalışması
  7. Fatih Coşkun

sess kuaför

zemin efektlerinde mesh fill tool aracı, sess yazısında Fountain aracı kullanılmıştır
  8. Fatih Coşkun

Fatih coşkun / Özkan atik 2

kullanılan renkler koyu mavi ve gri
  9. Fatih Coşkun

Fatih coşkun / Özkan atik 1

Kullanılan renkler gri, kırmızı, koyu mavi
  10. Fatih Coşkun

takip ediliyoruz

11. Fatih Coşkun

Gemici takvim başlığı

arkadaşlar kendi firmamıza gemici takvim için başlık düzenledim sizce daha başka bişeyler yapılabilir mi?
  12. Fatih Coşkun

2010 takvim örneği

Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum
  13. Fatih Coşkun

Ayar elektrik logo denemeleri

arkadaşlar elektrik firmasına logo hazırlıyorum elektrik elektronik tamir servisi kırmızı lacivert olması istendi sizlerin görüşlerine sunuyorum sizce hangisine yoğunlaşmalıyım
  14. Fatih Coşkun

yeni çalışmalarım umarım beğenirsiniz

Bu çalışmalar bana tanıdık geldi kendiniz yaptığınıza eminmisiniz
  15. Fatih Coşkun

corel draw da önlü arkalı broşür hazırlama

bu tasarım hem yaptım hemde ders olarak nasıl yaptığımı anlattım umarım faydası olur hem çalışma hem ders olarak değerlendirseniz daha iyi olacak herhalde:)
  16. Fatih Coşkun

11 eylül ikiz kulelere saldırı

bu belgeselde 11 eylülün arka yüzünü göreceksiniz Bu belgesel Aralık 2005'te yapıldı. 11 Eylül olaylarına verilen resmi açıklamaların doğru olamayacağını anlatıyor ve daha çok cevaplanmamış soruları soruyor. İkiz kulelerin patlayıcılarla çökertildiğini görüyor ve duyabiliyorsunuz. Pentagon ve...
Yukarı Alt