Arama sonuçları

1. sepultura6

halkalıda grafiker ve autocad cı arkadaşalrarıyoruz

merhaba arkdaşlar tabela sektörunde deneyımlı ama deneyimli grafıker aranıyor iltibat info@etireklam.com.tr 0212 853 13 84
  2. sepultura6

İndoor - outdoor Ve 3D TASARIM

HG Reklam ve Tasarım Ofisi olarak kuruluşumuzdan itibaren, siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimizde AR-GE ve tasarım aşamasından, uygulama aşamasına kadar olan her projede, piyasa şartlarına göre daha uygun ve kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızdayız. İndoor-Outdoor...
  3. sepultura6

saglam bir firma aryorum - İstanbul

8 yıllık garafikerim outdoor - indoor matba web arayüzleri vs. çalaışmalarını yapmaktayım cv yolarım dilerseniz ayrıntılı bakabilirsiniz coreldraw: çok iyi freehand: iyi Photoshop: iyi Quark: az İndesing: az İllstratör: orta ve özel yazılım programları + teknik bilgi
  4. sepultura6

8 yılık grafikerim saglam bi firma aryorum

web arayüzleri ve istediniz her tür çalışma siz hayal edin yada etmeyin tarzınızı söleyin ben yapayım web arayüzü braşür katolog iç mekan dış mekan logo vs. her türlü çalışmalar en yaratıcı şekilde yapılır istediginiz formatta işler teslim edilir cdr ai frh psd jpg css png iletişim...
  5. sepultura6

avrupa yakasında grafikerim

merhaba şişlide oturmaktayım. Corel - Photoshop - freehand - quarkxpres ve özel yazılım programlarını bilmekteyim. + teknikservis bilgim vardır 5 yıllık deneyimim vardır istenidildiği takdirde cv yollayabilirim.
Yukarı Alt