Arama sonuçları

1. Wish

font ricası

@Erkal COŞKUN @Kemal Aksekioğlu İlgilenen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim. Eğer birşey gerekli olursa ve yoğun olursam, artık çekinmeden isterim Kemal Bey, çok sağolun.
  2. Wish

font ricası

strok attım fakat e ve i harfini bozuyor en iyisi çizmek teşekkür ederim. Teşekkürler ZxxxE Sizede teşekkür ederim Kemal Bey.
  3. Wish

font ricası

teşekkür ederim ZxxxE aradığım fot bu fakat bu fontun extra boldu gerekli benim için...
  4. Wish

font ricası

banada magistral extra bold italic font gerekli elinde olan arkadaş varmı acaba
  5. Wish

Yaratıcı Kurumsal Kimlik Çalışmaları_vb

paylaşım için teşekkürler.
  6. Wish

Kahve Vakti Logo Çalışması

Elinize sağlık. fikir çok güzel çoook beğendim....
  7. Wish

vektörel çalışmalar

Ellerinize sağlık hepsi çok güzel olmuş...
  8. Wish

Vektörel Zemin Desenleri (22 eps,jpg)

Paylaşım için çok teşekkürler
  9. Wish

bir türlü dekupe yapamadım....

melih bey göstermiş olduğunuz nezaketten dolayı çok teşekkür ederim... diğer arkadaşlarada nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ederim.. belkide gürhan beyin dediği gibi jpg kaydettiğimden olmadı heralde. melihbey 2. anlatımınızdaki gibi backraundu silip psd kaydettiğimiz zaman sayfayı flatin...
  10. Wish

bir türlü dekupe yapamadım....

@Melih Yongacı merhaba melih bey... ben psd de dekupemi yaptım. etrafını sildim.path bölümündede resmin dekupe alanı çizili.. jpg kaydediyorum fakat in design e çağırdığımda zeminin üstüne resmi koyuyorum fakat resim etrafındaki sildiğim alan beyaz olarak geliyor.ben o alanın...
  11. Wish

2010 - 2011 Takvimi Vektörel (cdr, ai, eps)

teşekkürler...
  12. Wish

kartvizit çalışmam

tasarım hakkında gerekli şeyleri söylemiş arkadaşlar yorum yapmıyorum.Yeniyüz Yazısınıda beğenmedim. Ama sormam gereken bişi var...Firmanın adı bumu yoksa hayali bi firmamı.. Benim 2 yıldır çalıştığım firmanın patentli ismi.
  13. Wish

Mükemmel Menü İkonları

çok güzelleerrr....
  14. Wish

Tunaboylular logo lazım

merhaba bende logo ararken burda konusu açıldığını gördüm.Şimdide bana lazım rica etsem paylaşırmısın belgin. teşekkürler
  15. Wish

illustrator - mutfak eşyası çizimi

tek kelimeyle mükemmel. butarz yaptığınız bir işi birde anlatabilirmisiniz.benim gibi merak eden ve öğrenmek isteyen birçok arkadaşımız vardır diye düşünüyorum.belki bunu anlatmak çok zor olabiir belliki çok emek harcanmış.daha basit birşeyide anlatmanız öğrenmemiz için yararlı olucaktır. çok...
  16. Wish

beyzade logo örnekleri sizce hangisi

benim tek tercihim var oda 5 nolu çalışma. 1 nolu çalışmanın altına zemin koymayıpta yazıyı renklendirirseniz daha güzel olur ama 5 nolu çalışma gibi ön planda olmaz.diye düşünüyorum.
  17. Wish

Sıradışı Kartvizit Çalışmalarım

eline sağlık fikir açısından çok güzel kartlar.
  18. Wish

İşinizde %100 Başarılı Olmanın Tek Yolu...

yalakaların patronların göz bebeği olduğu bi gerçek. Peki ya bu harfler üzerindeki deneme neden ihtimal olsun. bunlar gerçekler..... allahım birazda bana bu duygudan yükleyiverseydin yaa.
  19. Wish

Grafik Tasarim Cantam 1

hhıımmm çok güzel bir paylaşım. Teşekkürler
  20. Wish

Taner Budak Kartviziti 3 Adet

benimde tercihim 3 den yana.
Yukarı Alt